Asset Manager
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Manager

Asset Manager yazılımı Bilgi İşlem uzmanlarının tercih sebebi;

Asset Manager  yazılım ve donanım varlıklarını yönetmek için tam, etkin, hızlı ve düşük maliyetli bir çözümdür.  Tek bir konsol aracılığıyla, donanım ve yazılım varlık envanterini keşfetmenizi ve izlemenize olanak sağlar.

Ayrıca Asset Manager sadece tarama ve yazılım tespitinin ötesine geçer.

Kendine özgün ölçüm yoluyla sistemdeki yazılımların kullanımını izler ve boşta duran ya da uygun sayıda lisansı alınmamış atıl durumda olan yazılımları tanımlar.

Asset Manager ağınızda boşa zaman harcamanıza ve ağınızın yavaşlamasına sebep olan yazılımları bulur ve tanımlar hatta bununla da kalmaz bunu kimin kullandığını size  gösterir. Yazılımlarınızın adete DNA testini yapar. Ağınızdaki tüm yazılımları bulmak için birden fazla sistemi kullanır ve otomatik olarak veritabanında var olan 90.000 üzerinde uygulamalar ile  ‘yazılım DNA’ analizi yapabilir. Her ay düzenli olarak binlerce yeni uygulamalar eklenmektedir.

Artı, otomatik olarak hangi yazılım alımı yapıldığı ve yetkileri ne olduğunu ilişkilendirmek için kullanım raporları üretebilirsiniz.

Herhangi bir yazılımı yüklemesi fiyatları göz önünde tutulduğunda oldukça maliyet getiren bir işlemdir, özelliklede bu yazılımlar kullanılmıyorsa. Asset Manager bu programlar üzerinde ölçüm yaparak, kimin kullandığını, ne sıklıkta kullandığının bilgisini verir Aktif Ölçümleme, eşzamanlı lisans sözleşmelerini zorlayabilir hatta uyumlu olmayan oturumlar durdurabilir.

Nihai denetimlerinizi koruma altında tutar. Kısacası  kullandınız, yüklediğiniz ürünün ne için lisanslandığını bir resmini verir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.