Avira Managed Email Security (AMES)
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Managed Email Security (AMES)

Avira Managed Email Security, şirketinizin mail güvenliği konusunda en önemli ihtiyaçları arasında yer alan e-posta trafik akışının sağlıklı bir şekilde sağlanması ve içerik kontrolü noktasında sizlere gelişmiş çözümler sunmakta ve sunucu düzeyinde E-posta kaynaklı virüsler engellemektedir.

Avira Managed Email Security, e-posta trafik akışınızı denetlerken bunu sizin şirketinizin networkünden uzak bir noktada ki sunucularımız üzerinden filtreleyerek mail sisteminizi güvenlik altına almaktadır. Bu şekilde sisteminize gelebilecek herhangi bir saldırıyı; virüslü e-postalar, spam ve istenmeyen içerik kontolü gibi durumlara karşı kontrolü önceden sağlar ve bunları karantinaya alarak sisteminize bulaşmasını ve kullanıcılara ulaşmasını engeller.

Zaman zaman yaşanabilecek internet kopması gibi durumlarda, sisteminizin offline süresince, adresinize gelecek bütün e-postalar Avira Managed Email Security tarafından saklanır ve tekrar çevrimiçi olduğunuzda bu mailler otomatik olarak size ulaştırılır.

 

Avira Managed Email Security

Avira Managed Email Security e-posta çözümünün kullanımı ile ilgili olarak sisteminizde, Mail Exchange / DNS ayarlarınızı Avira’ya yönlendirmeniz yeterlidir.

Sisteminize gelebilecek herhangi bir saldırı; virüslü e-postalar, spam ve istenmeyen içerik gibi durumlara karşı kontrolü sağlar ve sisteminizden uzak tutar. Böylece internet kullanımında da yük azalacağı gibi yine internet kullanımında ciddi oranda ekonomi sağlarsınız.

Virüs, spam veya kötü içerik barındıran, engellenmiş tüm e-postalarınız; istediğiniz zaman ulaşabilin diye, kullanılan en son teknoloji bulut sunucularımızda karantinada tutulmaktadır.

Zaman zaman yaşanabilecek, uzun süren internet kopması gibi durumlarda, sisteminizin ‘’7 gün’’ offline süresince adresinize gelecek bütün e-postalarınız Avira Managed Email Security tarafından güvendedir. Bu mailler Avira tarafından saklanmakta ve tekrar çevrimiçi olduğunuzda bu mailler otomatik olarak size ulaştırılmaktadır.

Avira Managed Email Security çok kolay, web tabanlı bir arayüze sahiptir. Bu özelliği ile sistem ayarları, raporlama, istatistik raporları ve karantina işlemlerini ve denetlemeleri daha hızlı ve kolay yapabilirsiniz.

Ayarlar; alan, bölüm ve kullanıcı düzeyinde kullanılabilir.

Avira Managed Email Security en son güncellemeleri anında, otomatik olarak yükler ve böylece güncelleme / denetleme sıkıntısı yaşamazsınız. Bu işlemler için iş ve zaman kaybı ortadan kalkar. Ayrıca sisteminize ProTAG ve HICAR gibi ileri teknoloji yeniliklerini beraberinde getirir.

 

Fonksiyonları:

 • Virus ProtectionAvira AntiVir, kötü amaçlı yazılım koruma motoruna ek olarak, virüslerin saptanması noktasında çoklu tarama motoru kullanmakta ve diğer aynı özellikte virüs tarayıcılarıyla eş güdümlü virüs koruması sağlanır.
 • Virus Outbreak Protection; Günümüzde virüs saldırıları oldukça fazladır. Bunun anlamı yeni bir virüs salgını demektir. Bu noktada Avira geniş ve güncel veri tabanını ve gelişmiş model tanıma yöntemini kullanarak yeni virüsleri anında tespit edebilmektedir.​
 • Advanced Greylisting;E-postalar üzerinden yollanan SPAM, direk gönderilen mesajlarla birlikte kullanıcıları hedef alır. Genel anlamda gönderilen bu spamlar, bir sunucudan bir defalığına gönderilir. Bu Spam’lar Gri Liste özelliği ile erken olarak tespit edilir ve engellenmesi sağlanır.​
 • Total Structural Analysis;Gelen e-postaların body ve başlıklarında inceleme gerçekleştirilir.
 • Bayesian Filtering;Keyword filtering ile mesajın içeriğinde check eder ve bunları otomatik olarak kategorize eder.​
 • Black & White lists;Bildiğiniz Spam mail göndericilerini, Black listelere ekleyerek otomatik olarak  engellenmesini sağlayabilirsiniz.​
 • HICAR (Heuristic Image Character Recognition):Sezgisel Görüntü Karakter Tanıma Teknolojisi: Spamlar size sadece metin olarak gönderilmez. Zaman zaman görüntü olarak size ulaşan spamları sınıflandırmak oldukça zordur. Bu durumda Avira HICAR teknolojisini kullanarak resim içinde keyword checking yapar.​
 • E-mail Server Protection;Çok büyük boyutta epostalar, sıkıştırılmış dosyalar eposta sisteminize ciddi zarar verebilir. Avira, sizi bu tip tehditlere karşı korur.​
 • Attachment Type Control; Avira sadece kelimeleri, başlıkları, mesaj içeriğini kontrol etmekle kalmaz, sisteminizde yapacağınız ayarlarla, ne tip eklere izin verileceği ve hangilerinin engelleneceğini kendiniz yapılandırabilirsiniz.​
 • Custom Rules Control;Avira ile yapabileceğiniz diğer yapılandırmalar sadece gelen maillerle sınırlı değildir. Şirketiniz içinde kullanıcıların gönderdiği mailleride kontrol altına alabilirsiniz. Göndericiye göre ya da gönderilen mailin içeriğine göre veya boyutuna göre, gönderilmesi ya da engellenmesi için sizin belirleyeceğiniz özel kurallar oluşturabilirsiniz.​
 • Mail Banner / Disclaimer; Şirket mail hesaplarıyla gönderilmiş olan tüm maillerin o şirkete hukuki sorumluluk  getirir. Avira yazılımı sizi bu sorumluluktan kurtarmaktadır. Ayrıca şirket genelinde e-posta imzalarını standartlaştırarak profesyonel bir görünüm kazandırmaktadır.​
 • Mail Forward;Avira sistemize gelen mailleri kontrol ettikten sonra, virüs ya da spam içermeyen sorunsuz mailler e-posta sunucunuza gönderilir. Dilerseniz bu mailleri başka bir mail adresine yönlendirebilirsiniz. Bunu tüm domain için yapabileceğiniz gibi tek bir kullanıcı içinde yapılandırabilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı için ekstra bir donanım, ekstra bir yazılım ve ekstra zaman gerektirmediği için ekstra bir maliyet yatırımı da gerektirmez. Bu nedenle yenileme ve bakım gibi bir sorunu yaşamazsınız.

Ne kurulum ücreti ne de gizli bir ücret sadece tek fiyat; o da kullanıcı başına uygun bir fiyattır…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.