Bussiness Continiuty
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Continiuty

GWAVA Reload™

GWAVA Reload™ GroupWise için en hızlı çökme kurtarma aracıdır. Reload posta ofisi ve domainlerin hot backupları gibi hızlı mesaj kurtarma sağlar. Böylece önemli verilerin her zaman ulaşılır ve uygun olduklarından emin olursunuz.

Tek Tuş Kurtarma — Reload tek tık ile GroupWise çökmelerden kurtarması sağlar.

Reload GroupWise sisteminin hot backupları ile mail sisteminizin herhangi bir parçasında (domain, posta kutusu veya tek bir eposta) hemen kurtarma ve yenileme yapabilir.

Hız için Yaratılmış — Basitçe söylemek gerekirse, Reload hızlıdır!

Reload’un hızlı yedek alma yetenekleri ile posta ofislerinin gün içi yedeklerini ve 10 adete kadar eşzamanlı yedek alabilir ve erişebilirsiniz. Benzersiz tasarımı sayesinde birden çok günlük yedek bile alsanız her gün disk üzerine depolanan toplam posta ofisi verisi yaklaşık %12 oranında düşer.

GroupWise için Tasarlanmış — Reload GroupWise sisteminizin kusursuz yedeklerini alabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Reload’un aldığı kusursuz yedekler için Novell’in SmartPurge teknolojisi kullanılır. Reload ile hiçbir eposta mesajı Reload sunucusu tarafından yedeklenmemişse temizlenmez.

Son Kullanıcı Self-Servis — “Auto-Reload” özelliği ile kullanıcılar GroupWise’dan kazara silinen eposta mesajlarını, takvim nesnelerini veya eklentileri IT desteği olmadan kolayca geri alabilirler.

Tek Örnek Depolama — Reload eposta ve eklerin tek bir kopyasını depolar, depolama maliyetlerini düşürür.

Posta Offisi Geçişi — Reload eposta verilerinin bir üretim sunucusuna geri geçirmek için araçlar içerir. Aynı zamanda bir posta ofisi veya domaini bir platformdan diğerine geçirirken yardımcı olur (Örneğin; NetWare’den Linux’a).

Web Tabanlı Yönetim —Reload için web ara yüzü sistem sağlığını görüntüleme, uygun disk alanının kontrolü ve yedekleme profillerinin yönetimi gibi yönetimsel görevsel için merkezi bir nokta oluşturur. Ana görevler göz çarpar ve kullanımı kolaydır.

Profil Yönetimi —Reload profilleri doğrudan ana yönetim ara yüzünden yönetilir. Reload ile küresel olarak bütün yedekleme profilleriniz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Tabletler için Optimize Edilmiş-Kullanıcı Dostu Tablet Ara Yüzü — Reload mobil araçlarınızda kolay görüntülenebilmesi ve bütün işlemleri yerine getirebilmesi için optimize edilmiştir.

Raporlar ve Bildirimler — Birleştirilmiş günlük raporları vasıtasıyla backup çalışma süresi ve backup tamamlanma süresi gibi faydalı istatistiki bilgileri gösterir. Ek olarak, Reload ön tanımlı hasar eşikleri belirdiğinde yöneticileri uyarmak için birden çok kullanıcıya eposta bildirimler gönderebilir.

QuickFinder Resolution Agent (QRA) — Reload, Novell Groupwise’ınızın yeniden kurulma problemlerini çözer. GroupWise için son kullanıcı indeksini tamamen yenilemek ve bir veri tabanı tekrar yüklendikten sonra kapasitelerini bulmak günler sürebilir. Artık GWAVA Reload’un çözümleme aracı QRA son kullanıcı arama yetisini dakikalar içinde geri yükler.

Satıriçi Yardım — Reload web yönetimi ne zaman ve nerede olursanız olun ihtiyacınız olan bilgiyi size vermek için içerik-hassas yardım özelliğine sahiptir.

İstemcisiz —Reload ile GroupWise sunucunuza herhangi bir yazılım yüklemeniz gerekmez. İhtiyacınız olan tüm yazılım Reload paketi ile Reload sürücünüze yüklenir.

Multi-Sistem Entegrasyonu — Reload, GroupWise posta ofislerini kullanılan platformdan (Linux, NetWare veya Windows) bağımsız olarak yedekler. Reload; GWAVA Retain ve Blueprint for Reload gibi GroupWise 7 ve üstü sürümler ile tam uyumlu olarak çalışır.

Yedeklerinizi Sistemde, Kuruluş Dışında veya Bulutta Depolar — Verilerinizin nasıl depolanacağını siz seçin. Veriler organizasyonel firewallunuzun ardında sisteminizde, kuruluş dışında veya GWAVA bulut yapısında depolanabilir. GWAVA sistemde, kuruluş dışında ve bulut yapıda depolama işlemi yapabilen hibrid bir yapıya sahiptir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.