Cloud Securiity
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Securiity

GWAVA Cloud Messaging Security

Maliyetleri Düşürür – Karışıklığı Yönetir – Riskleri Azaltır — GWAVA Cloud Messaging Security eposta serverlarınızı daha güvenli, uyumlu ve verimli hale getirir. Spamlar son kullanıcı gelen kutusuna düşmeden önce bloklanır. Bu sayede istenmeyen ve tehlikeli olabilecek epostalar için zaman kaybı önlenir.

Virüsler, wormlar ve e-dolandırıcılık gibi eposta tehditleri işletmenize ulaşmadan yok edilir. Bu sayede özel ve önemli bilgilerinizin güvenliğinin sağlanmasında yardımcı olunur. İç ve dış eposta erişimlerinde yasalara ve mevzuata uygunluğunun sürdürülmesi için eposta güvenlik politikaları atar.

GWAVA ICAP ara yüzü internet trafiğini görüntülenmesini, filtrelenmesini ve bloklanmasını sağlar. İşletmenizi istenmeyen içeriklerden, veri sızıntılarından, kötücül içeriklerden ve verimlilik kayıplarından korur. Bu ara yüz gelen ve giden internet trafiğinde URL filtreleme, sosyal medya ve arama filtreleme dahil içerik filtreleme yapar.

Çok Sıralı Koruma — Zero-hour anti virüs ile çoklu tarama motoru devamlı güncellendiği için en güncel saldırılara karşı bile etkili koruma sağlar.

  • Güçlü İçerik Filtreleme – Konu, başlık, gövde, hassas MIME, parmak izi, ekler, IP
  • Çoklu motor Anti virüs – İmza, SURBL, RBL, IP Reputation, SPF
  • Zero-hour canlı koruma – Mutasyona uğramış virüslerden korunmak her saat güncellenen canlı yapı
  • DOS/DDOS koruması – SMTP üzerine yapılan saldırılardan mail servisinizi korur ve sisteminizin sağlam ve çalışır kalmasını sağlar.

Mesaj Yönetimi — Kullanıcı verimliliğini ve mesajlaşma kapasitesini en iyiye getirirken anlık tehditleri ve güvenlik boşluklarını belirler.

  • Gözetim – Kural tabanlı bildirim ve raporlama ile hassas kişisel iletişim (SS#, CC#, vb.) gözetimi
  • İstatistikler ve Raporlar – IT yöneticileri ve C-level yönetim için raporlar oluşturur
  • Karantina ve Özet – Son kullanıcının karantina listesine erişimini sağlar ve çalışan verimliliğini en iyi seviyeye getirmek için bu konuda günlük özetler oluşturur.

Hızlı Yayılım — Mesajlaşma sunucunuzu basitçe GWAVA Cloud Security Services’e yönlendirerek yürütme maliyetlerini düşürür, sağlam ve çalışır durumda kalırsınız.

  • Ön Tanımlı Koruma Paketleri – Maksimum koruma ve özelleştirme için önceden ayarlı kurallarımızı kullanın
  • Ödüllü Destek – GWAVA’nın lisanslı teknisyenlerine 24×7 erişim

·         Ölçeklenebilir Erişim – server ve network kullanımında talebe bağlı kullanılabilirlik

 

 

– Detaylı bilgi: http://www.gwava.com/GWAVA/cloud_security.php

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.