Cloud Services
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Services

 

GWAVA Bulut Hizmetleri

10 yıldan daha uzun süredir 15 milyonun üstünde kullanıcı GWAVA’nın sistem içerisinden mesajlaşma güvenliği, birleşik arşivleme ve sistemi çökmeden kurtarma çözümlerine güvenmektedir. GWAVA Bulut Hizmetleri, bu güvenilen hizmetleri bulut sistemi üzerinden sunarak maliyetlerin düşmesini, karışıklığın giderilmesini ve riskleri azaltmayı sağlıyor.

Maliyetlerin Azalması — GWAVA Bulut Hizmetleri upgrade ve sistem desteği maliyetlerini düşürürken aynı zamanda pahalı IT donanımlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Mevcut Bulut müşterileri yatırım giderlerini istikrarlı yönetilebilir operasyon giderlerine çevirerek bütçelerini sadeleştirirler.

·         Düşük TCO – Bulut servisleri sistem içine yapılanmaya göre yılda ortama %35 tasarruf sağlar

·         Ölçeklendirilebilir – Uzun süreli taahhütler yok; ihtiyacının olanı ihtiyacınız olduğunda kullanın

 • Belirgin Maliyeti Yok – Pahalı donanım yatırımları gerekmez

Destek İşlemlerini En Aza İndirme — IT yönetimi maliyetleri düşer

Karışıklığın Yönetilmesi — Eposta güvenliği, veri arşivleme ve iş devamlılığı için IT yönetim ve bakım ihtiyaçlarının ortadan kalmasıyla IT işletmeleri ana faaliyet alanlarından doğrudan fayda elde etmeye odaklanabilirler. Bırakın yönetimsel iş yükünüzü GWAVA uzmanları halletsin!

·         Kesin Uygunluk – Güvenlik, upgradeler ve bakım GWAVA tarafından yönetilir

·         Destek Kaygısı Azalır – Ödüllü 24/7 destek içerir

 • En İyi Altyapı – GWAVA endpoint yönetimi, web erişimi ve veri koruma işlemlerinin üstesinden gelir

Risklerin Azalması — Bulut içinde tek noktadan izlenebilirlik ile işletmenizin e-Keşif, IT güvenliği ve veri saklama ile ilgili bütün yönetmeliklerle uyum içinde olduğunuzdan emin olun.

·         Datacenter Güvenliği – SAS 70 Type II, PCI, HIPAA onaylı

·         Süreklilikten Emin Olma – Garantili çalışma süresi ile yedekli data Centerlar ve çoklu arıza güvenlik sigortası noktası

 • Saklama Yönetimi – Basitleştirilmiş arşivleme ve keşif, koruma için ikizlenmiş SAN ve özel veri deposuna erişim

Kimler içindir?

GWAVA Cloud Services (GCS) bulutta mesajlaşma güvenliği, birleşik arşivleme ve iş sürekliliği ihtiyacındaki işletmeler içindir. GWAVA Cloud sayesinde işletmeler maliyetlerini düşürür, karmaşıklığı yönetir ve riskleri azaltır. GWAVA Cloud Hizmetleri çalışanları her araç ve yazılıma 24/7 ulaşabilirken güvenliği ve uyumluluğu sağlamak isteyen işletmeler içindir. GCS yıldan yıla yatırım getirisi sağlar, çalışabilirliği garantiler ve sınırsız teknik destek sunar.

Neler yapar?

GWAVA Cloud Messaging Security – Çok sıralı koruma, mesajlaşma yönetimi ve hızlı yayılma sağlar. GWAVA mesajlaşma siteminizde virüs, spam ve siber tehditleri filtreler. Güvenlik, uyum ve verimliliğin sağlandığından emin olursunuz.

GWAVA Cloud Unified Archiving – e-Keşif yönetimi, veri güvenliği ve kolaylaştırılmış erişim sağlar. GWAVA bakım maliyetlerinizi düşürür, bant aralığınızı korur ve stratejik iş girişimleriniz için kaynak sağlar.

GWAVA Cloud Messaging Continuity – Sistemi çökmelerden kurtarır, risk yönetimi yapar ve ek iş yükünü azaltır. GWAVA işletmenizi eposta sızıntılarından, verimlilik azalmalarından ve veri kayıplarınızdan korur.

GCS Hangi Avantajlara Sahip? GCS limitsiz 24/7 destek sağlar. GWAVA bütün önemli sistem işlemlerini, yürütmeleri ve bakımları ayarlar, gözetir, izler ve raporlar.

Nasıl Çalışır?

Güvenlik — GWAVA daha mesajlar sisteminize girmeden anti virüs, anti spam, zero-hour malware ve tehdit koruması sağlar. GWAVA mevcut güvenlik yapılandırmanızı alır, sistemi domainlerinize yöneltir ve hemen mesajlarınızı bulutta filtreler. O noktadan sonra GWAVA mesajlaşma sisteminizin güvenli ve güvenilir olmasını sağlar.

Arşivleme — Sıkıştırılmış arşivleme ve e-Keşif planlama için; GWAVA bütün verilerinizi güvenli olarak buluta aktarmak için bir yürütme programı oluşturur, ayar ve protokollerinizi yapılandırır ve bulut üzerinden arama ve yayınlama yapmanıza imkan verir.

Uyumluluk — GWAVA iş sürekliliği; işletmelerin sistemlerini geri yükleme yapabilmeleri için sistem dışı, tam güvenilir bir çökmelere karşı yedekleme sistemi sağlar. Artık sistem içi yedeklerinizden bağımsız olarak eposta sisteminiz donanım ve yazılım hataları ve hatta çökmelerde bile çalışacak. GWAVA bulutta ikinci bir tekrar yükleme sunucusu kopyaladığı için yapılandırması benzersizdir.

GWAVA Cloud Services Güvenlik ve Veri Hakları

Veri — GWAVA müşterilerin verilerini 10 yıldan uzun süre saklar. GWAVA bulutunda olan veriler size bağlıdır. Anlaşmalarımız, kontratlarımız, verilerinizle iletişim kurma yöntemimiz, verilerinizin her zaman hizmetinizde olmasını sağlar. Veriler, istenen her formatta iletilebilir. Anlaşmanın feshi durumunda derhal silinir ve temizlenir.

GWAVA veri güvenliği bir adım ileriye taşıyor. Tescilli yazılımımız verilerinizin diğer işletmelerden gelen verilerle karışmadan ayrı ve güvenli olarak saklanmasını sağlar.

Veri Merkezi — GWAVA veri merkezleri bulut altyapısı ulusal standartlarını karşılar ve hatta aşar. GWAVA %99.99 çalışabilirlik garantisi sunar. GWAVA veri merkezleri şunları barındırır:

 • SAS 70 Type II sertifikasyon
 • HIPAA uyumu
 • Beklenmeyen failoverlar için çoklu sigorta merkezleri
 • 24/7 gözetim & güvenlik
 • 24/7 destek ve bakım

GWAVA veri merkezleri afet engelleme ve işlerliğin devamının sağlanması için şu özelliklere sahiptirler:

 • Zone 4 deprem standartları
 • İklimlendirmeli, filtreli ortam
 • Yer altı güç ve kablo dağılımı
 • Çoklu fiber optik network sağlayıcılar
 • Yangın önleme sistemi
 • Class A veri merkezleri

 

GWAVA Cloud Services

GWAVA Cloud Güvenliği
Çok Katmanlı Koruma, Mesaj Yönetimi ve Hızlı Yayılım sağlar. GWAVA ile güvenliğiniz, uyumluluğunuz ve üretkenliğiniz güvence altında.GWAVA Cloud Birleşik Arşivleme
eKeşif Yönetimi, Veri Güvenliği ve Basitleştirilmiş Erişim sağlar. GWAVA ile bakım masraflarınızı azaltır, bant genişliğinizi korur ve stratejik iş girişimleriniz için kaynak sağlarsınız.

GWAVA Cloud Mesajlaşma Sürekliliği
Sistem Çöküşlerini Kurtarma, Risk Yönetimi ve Ek İş Yükünü Minimize Etmeyi sağlar. GWAVA işletmenizi eposta sızıntılarından, üretkenliğin düşmesinden ve veri kayıplarından korur.

 

– Detaylı bilgi: http://www.gwava.com/GWAVA/cloud_services.php

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.