Çözümlerimiz
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

boldon-james


Hassas veri içeren dökümanlara ortak bir kontrol mekanizması uygulamamak veri sızması riskini arttıracaktır ve bu risk ancak kullanıcı odaklı bir veri sınıflandırma çözümü ile aşılabilir.

logsign


Logsign, log yönetimi, regülasyonlara uyumluluk ve güvenlik zekasını hızlı ve kolay kullanımlı tek bir platformda birleştiren tam kapsamlı bir çözümdür. Kurumlara gelişmiş görsellik ve ağlarını daha iyi anlama imkanı sunar.

gemalto


Günümüzde veri, şirketlere değer katan değil, şirketleri şirket yapan bir kavram haline geldi. Ancak öneminin bu derece artması onu bilgisayar korsanları ve kötü niyetli saldırılarda bir numaralı hedef durumuna getirdi. Gemalto veriyi üst düzeyde koruyabilen ender teknolojilerdendir.


Ödüllü ürünlerimizle ağınızı izleyin, yönetin ve güvenli hale getirin. Ağ güvenlik açıklarını düzeltip eksik yamaları yükleyerek BT ​​güvenliğinizi artırın; Web güvenliği ve web korumasını geliştirir; Ve kötü niyetli yazılımlara karşı korunmasını sağlayın.


Mobil, sosyal ve işbirliğine dayalı yaşam tarzlarımız teknolojiyi evde, iş yerinde ve bu ikisinin arasındaki yerlerde kullanma şeklimizi baştan aşağı değiştirmektedir. Cihazlarımızın, kişisel bilgilerimizin ve kurumsal verilerimizin güvenliğini sağlamak, ailelerimizi çevrimiçi korumak ve çalışanlarımızın verimli kalmalarını sağlamak, tüm o yeni teknolojilerin bize sunabilecekleri avantajlardan yararlanmak ve riski en aza indirgemek istiyoruz ve buna ihtiyacımız var.

Acronis


Acronis, server backup ( sunucu yedekleme ), client backup ( istemci yedekleme ) virtual backup ( sanal makine yedekleme ) konusunda sektörün öncü yazılımlarından biridir. Uzun süredir imaj backup konusunda önemli teknolojiler geliştiren Acronis, teknolojiyi takip eden cloud backup ( bulut yedekleme ) tarafında da önemli aşama kaydetti


Masaüstü ortamınız için sofistike, ancak basit güvenlik. Sophos Endpoint Protection Windows, Mac ve Linux sistemlerinizi kötü niyetli yazılım ve hedefli saldırılar gibi gelişmiş tehditlere karşı korumayı kolaylaştırır. Yeni nesil uç nokta koruması, kötü amaçlı trafik algılaması gibi yenilikçi teknolojiler tehditleri kolaylıkla önlemeyi, algılamayı ve düzeltmeyi sağlamak için SophosLabs’tan gelen gerçek zamanlı tehdit istihbaratıyla bütünleştirilir.


Netwrix Auditor, hibrid BT ortamlarında değişiklik, yapılandırma ve erişim kontrolü sağlayan veri güvenliği ve risk hafifletme için bir görünürlük platformudur. Birleşik BT denetim platformu, kullanıcı davranışındaki anormallikleri tespit etmek ve bir veri ihlalinden önce tehdit kalıplarını araştırmak için güvenlik analizi sağlar .

arcserve-backup

 


Bünyesinde hem sanal hem de fiziksel sunucuları bulunduran kurumlar için imaj bazlı gelişmiş bir yedekleme ve replikasyon çözümüdür. Arcserve bünyesinde bulundurduğu 3 farklı ürünü (arcserve backup, arcserve d2d, arcserve rha) tek bir konsolda birleştirdi. Alacağınız lisans ile isterseniz önceden kullandığınız yapıyı koruyabileceğinizi gibi, dilerseniz CA ARCserve UDP nin konsolu ile de devam edip uygulamanın yeni özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

symantec

 


Sahip olduğunuz güvenlik teknolojisi ile ihtiyacınız olan güvenlik koruması arasındaki mesafeyi artırın. En iyi güvenlik yazılımı bile olmalıdır:

  • Düzgün kurulmuş ve yapılandırılmış
  • Tamamen kullanılmış
  • Etkili bir şekilde yönetilen ve bakımlı

Ardından, gelişmekte olan tehditlerin önüne geçmek için izlenmeli ve özelleştirilmelidir. Teknolojinin kullanılmayan yeteneklerinden dolayı güvenlikte önemli boşluklar oluşturmayın.

MobileIron


Active Directory®, Exchange®, SharePoint®, Skype for Business® ve Office 365 ™ gibi Microsoft® platformlarını yönetmek ve güvence altına almak pahalı ve zaman alıcı olabilir. Çevrenizi optimize etmenin ve Microsoft altyapınızın güvenliğini, gelecek olana hazırlanmanın tam zamanı. Ödüllü çözümlerimiz, kurum içi, bulut tabanlı ve karma platformlardaki verilerinizi taşımanıza, yönetmenize ve güvenli hale getirmenize yardımcı olur.

forcepoint

 


Forcepoint, kurumsal verileriniz üzerindeki riskleri belirlemek ve raporlamak için kullanıcıların davranışlarının normal ritmini gerçek zamanlı takip eden ve anlamlandıran veri sızıntısı takip ve engelleme yazılımıdır. Kuruluşunuzun güvenlik ve istihbarat hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenin.


En Çok Test Edilen. En Çok Ödül Alan. Kaspersky Lab Koruması. Güvenlik teknolojilerimiz üst üste üç yıl en çok test edilen ve en fazla ödül kazanan teknolojiler oldu. Ürünlerimiz, çok çeşitli bağımsız testlerde diğer tüm tedarikçilerin ürünlerinden daha fazla birincilik ödülü kazandı ve ilk 3 sırada hepsinden fazla yer aldı.


McAfee, dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerinden biridir. Birlikte çalışmanın gücünden ilham alan McAfee, dünyayı daha güvenli bir yer haline getiren kurumsal çözümler ve tüketici çözümleri oluşturur. McAfee, diğer şirketlerin ürünleriyle birlikte çalışan çözümler üreterek işletmelerin tehditten korunma, tehdit algılama ve giderme etkinliklerinin aynı anda ve iş birliğiyle gerçekleştiği, gerçek anlamda tümleşik siber ortamları düzenlemesine yardımcı olur.


Mail Security artık Metadefender E-posta Güvenliği . Metadefender Email Security, mevcut e-posta güvenlik ağ geçidi için ikinci bir savunma katmanıdır ve giderek yaygınlaşan belge tabanlı saldırılarla mücadele etmek için 30’tan fazla kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru (hem buluşsal yöntemler hem de imza tabanlı algılamadan yararlanarak) ve veri sanitasyonuyla ek koruma sağlar.


SAMSUNG SECUI.com yeni serisi SECUI MF2, esnek donanım ve yazılım mimarisi teknolojisi  ve en son ağ güvenliği tehditlerine karşı önlemler içeren küresel-tipli birleşik ağ güvenliği ürünüdür.

mailstore-logo


MailStore mail arşivleme ile ilgili en eski ve efektif çözümlerden biridir. Çok düşük sistem kaynakları tüketiyor olması ve olağan üstü tekilleştirme ( deduplication ) teknolojisi ile büyük e-posta boyutlarını küçülterek saklar. Bu sayede storage’den de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Veeam Backup


Veeam® Backup & Replication™ merkezi bir konsol ile fiziksel, sanal ve bulut iş ortamlarınız için kayıpsız ve kesintisiz çalışabilirlik sağlar. Uygulama, veri tabanı ve dosyalarınızın hızlı ve güvenilir şekilde kurtarılmasını yedeklenmesi ve kurtarılması çözümlerini bünyesinde barındırır.


ESET 25 yıldan fazla tecrübesiyle, daha güvenli teknolojinin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Yazılımımız, donanımınız üzerinde hafif, zararlı yazılımlar üzerinde etkilidir.ESET’in ödüllü NOD32® Antivirus teknolojisi, dijital güvenliğin uç noktasındadır. Sizi güvende tutmak için her gün güncellenir.


Avira Operations GmbH & Co. KG çok uluslu ama aynı zamanda bir ailenin sahip olduğu, OPSWAT’a göre küresel pazar payı %9.6 olan ve 100 milyondan fazla müşterisi bulunan bir Alman antivirüs yazılım şirketidir.


ActiveFax Pro kurumsal faks yönetim sistemi; istemci/sunucu mimarisi ile dizayn edilmiş entegre faks iletişim çözümüdür. Gelen ve giden faksların elektronik ortamda olmasını sağlayan bir ürün.AFPro Faks Sunucusu şirketinizi faks alıp gönderme işini hem kolaylaştırır hem de maliyet olarak rahatla getirir. Bir faks sunucusu tarafından gelen ve giden fakslarınızı yönetebilirsiniz. Tüm gelen faksları şirketiniz çalışanlarına kolaylıkla dağıtımı sağlayabilirsiniz.


Yaratıcı tasarıma çığır açan yaklaşımıyla IRONCAD yaratıcı düşünceleri 3D gerçekçiliğe aktarmada en verimli çözümdür. IRONCAD size sanayide eşsiz ve çok değerli bir özellik olan tasarım özgürlüğünü sunuyor. Kısa teslimat süreleri ve yüksek oranda beklenmedik değişiklik ihtiyaçları göz önüne alındığında tasarım mühendislerinin tercih ettiği araçtır . IRONCAD’in 3D sürükle bırak ortamı geleneksel parametrik sistemlere bir alternatif oluşturur, eşsiz kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilik sağlar.


Üretkenlik deneyimini yaşayın. yazılımı profesyonel taslaklama ve üretkenliğinizi artırmak için tasarlanmış özgün DWG uyumluluğu, güvenilirliği ve güçlü 2D çizim araçlarını sağlamak için hazırlanmıştır.2D taslaklama ve detaylandırma için AutoCAD LT yazılımı ile rekabet avantajınızı artırın. Müşteri ve iş arkadaşları ile iletişim halindeyken geliştirilmiş uyumluluk ve sağlamlık için özgün DWG™ dosya formatında çizimler yaratın. AutoCAD Yazılımı çalışma şeklinize göre optimize ederek daha da iyi bir performansa sahip olun. Güçlü özellikleri barındıran AutoCAD LT profesyonel taslaklar için geliştirilmiştir.


Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmeden, 99% AutoCAD benzeri arayüzü ile sizlere sınırsız performans sunmaktadır. Rakip tanımaz AutoCAD uyumluluğu, kararlı çalışma performansı ve DWG olan ana dosya formatı ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

  • Benzersiz tasarım odaklı ZWCAD eklentileri
  • Kolay LIPS programlamaya imkan veren yepyeni LISP ayıklayıcı
  • Şimdiye kadar yapılmış en kararlı ve performansı iyileştirmeye yönelik500’den fazla iyleştirme
  • ZWCAD Mobile Clientler (iPhone, iTouch, iPad) için Standart OCF çevirici


Secure Web Gateway, virüsleri, kötücül yazılımları, spamleri ve yasadışı görüntüleri algılamak ve onları sisteminizden engellemek için en yeni teknolojiyi kullanır.

ARES Commander

 


30 yıldır Cad yazılımları üzerine araştırmalarını sürdüren köklü Alman şirketi Graebert tarafından 2004 yılından beri geliştirilen AutoCad’e olan benzerliği ile dikkat çeken Ares Commander, 2 ve 3 boyutlu çizimleriniz için ideal bir programdır.

 


Safetica şirket içi verilerin herhangi bir yol ile dışarı sızıntısını engelleyen veri kaybı ve sızıntısı (DLP) engelleme yazılımıdır. Gelişmiş modülleri ile kurumsal verilerin korunmasını sağlar.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.