Email Forensics
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Forensics

GWAVA Reveal™

GroupWise Denetleme ve Gözetim Yetenekleri

Reveal; hukuk, insan kaynakları ve denetleme personelinin Novell’in GroupWise yazılımı içinde ihtiyaç duydukları temel denetleme ve gözetim yetenekleri sağlayan ilk üründür.

Reveal; GroupWise görüntüleme, denetleme ve eposta politikası yürütme için yönetici seviyesinde bir çözümdür.

Novell’in GropuWise’ı içinde bütün eposta iletişimi için gözetimi kalıcı hale getiren basit bir masaüstü uygulamadır. Reveal işletmelerin mesajlaşma sistemi entegrasyonunu sürdürürken özel eposta incelemeleri yürütmelerini ve hukuki problemleri azaltmalarını temin eder.

Reveal; hukuk, insan kaynakları ve güvenlik yöneticilerine anlık eposta denetim ve gözetim yetileri kazandırır. Yetkili yöneticilere sistem güvenliğini sürdürürken herhangi bir çalışanın posta kutusu içeriğini izleme, anahtar kelime veya içerik temelli mesaj arama ve bu mesajları GroupWise’dan bulup getirme imkanı sağlar.

Reveal, Novell GroupWise içinde bütün eposta iletişimi için gözetimi sürdürmenizi sağlar. Bütün epostaları görüntüler ve tarar. Bu sayeden bilgi sızıntılarından ve şirket epostalarının kötüye kullanılmasından ve yasal yükümlülüklerden gelen borçlardan korur. Reveal ile yöneticiler eposta aktivitelerinin tamamını kesin olarak değerlendirir, politika ve prosedürlerin uygulandığından emin olurlar.

Yöneticilere sunduğu faydalar

  • Sorumluluğu azaltır
  • Hukuki yükümlülükleri yerine getirir
  • Fikri mülkiyeti korur
  • Eposta gözetimini kalıcı sürdürür

GWAVA Reload ile Entegrasyon — Reload entegrasyonu ile müşteriler arşivlenmiş verileri denetleyebilir, yedekler üzerinden arama yapabilir, silinmiş epostalara erişebilir ve GroupWise yedek ve arşivleri için Reveal’in diğer bütün araçlarını kullanabilir.

Sistem Gereksinimleri — Reveal, yöneticilere hangi Reveal kullanıcısı hesapların denetleme yapmaya yetkisi olduğunu belirleme imkanı veren hak yönetimi içerir. Bu sayede departman sorumluları doğrudan kendi çalışanlarının epostalarını denetleyebilir veya hassas kullanıcıların hesaplarına sınırlı erişim hakkı verilebilir. Her zamanki gibi Reveal kullanıcılarının bütün aktiviteleri Redline’a loglanır.

GWAVA Redline ile Entegrasyon  — Reload entegrasyonu ile müşteriler arşivlenmiş verileri denetleyebilir, yedekler üzerinden arama yapabilir, silinmiş epostalara erişebilir ve GroupWise yedek ve arşivleri için Reveal’in diğer bütün araçlarını kullanabilir.

 

– Detaylı bilgi için: http://www.gwava.com/Reveal/index.php

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.