Migration
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

GWAVA İki Tür Migration Sağlar: 
Eposta Migration ve Archive Migration

GWAVA ile Eposta Migration

Migration Araç Takımı epostalar ve ilgili veriler için etkin ve derinlemesine çıkarır, depolama, endeksleme, arama, yayınlama ve aktarma için özelleştirilmiştir.

Araç takımı arşivleme verilerinin geçişi için bilinen tüm bariyerleri kaldıran ileri ayıklama teknolojileri kullanır. İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayıp kolay, düşük bütçeli ve planlı olarak tamamlanan bir migration deneyimi sağlarız.

Migration Araç Takımı verileri eposta sistemleri arasında aktarmak ve email geçişi gerçekleştirmek için en kolay ve en güvenli yoldur. Çıkarma süreci boyunca Migration Araç Takımı eposta verilerini agnostik arşiv formatında bir platforma kopyalar. Daha sonra Retain bu verileri buradan toplu veya parçalar halinde yeni eposta sistemine geçirir.

Eposta sisteminizin geçişi yapıldıktan sonra Retain Unified Archiving eposta, sosyal medya ve mobil mesajlaşma verilerinizi tek bir birleşik yerde arşivleyecektir. Retain tek veya çok paltformlu mesajlaşma ortamınızı, buna ek olarak sosyal medya ve mobil iletişim verilerinizi kusursuz bir şekilde arşivlemenizi sağlar.

Migration Araç Takımı

Migration Araç Takımı işletmelerin Novell GroupWise’dan Microsoft Exchange veya Office 365’e geçişini sağlar. Araç takımı epostalar ve ilgili veriler için etkin ve derinlemesine çıkarır, depolama, endeksleme, arama, yayınlama ve aktarma için özelleştirilmiştir.

Migration Araç Takımı çıkarma süreci boyunca eposta verilerini agnostik arşiv formatında bir platforma kopyalar. Veriler buradan bütün veya parçalar halinde Microsoft Exchange veya Office 365 içine aktarılabilir. Email sistemleri arasında veri aktarımı için daha kolay bir yol bulunmamaktadır. Eposta platformu aktarma işlemi doğrudan Migration araç takımı ile yapıldığından minimum kullanıcı etkisi minimumdadır.

Araç takımı geçiş işlemleriniz için aşağıdaki gerekli özellikleri içerir:
Novell GroupWise’dan Microsoft Exchange veya Office 365’e geçiş

·         Nelerin geçişinin yapılacağını ve aktarma süresinin uzunluğunu tespit etmek için Ön Geçiş eposta Analizi

·         Epostaları, randevuları, eklentileri, dosyaları, notları, görevleri, takvimleri ve adres defterlerini Exchange veya Office 365’e geçirir

·         GroupWise kişisel arşivlerini Exchange veya Office 365’e geçirir

·         Geçiş sonrası için GroupWise’da gönderme kuralları oluşturur

Kullanıcı hesaplarının konfigürasyonu

Active Directory’deki mevcut eDirectory hesaplarının konfigürasyonu

·         Mail etkinleştirici mevcut Active Directory hesapları

·         GroupWise kullanıcıları ile mevcut Active Directory hesaplarını birleştirir

·         Uygulana isim standartları yeni politikalara göre değişir: name@domainname.com  firstname.lastname@differentdomain.com

Paylaşılan servislerin geçişi

·         Proxy kullanıcıları ve haklarının geçişi

·         GroupWise dağıtım listelerinin geçişi

·         Paylaşılan adres deflerinin geçişi

·         Paylaşılan dosyaların geçişi (paylaşılan dosya, paylaşılan dosyanın sahibinin kişisel dosyası olarak geçirilir)

Multi-Threading/Multi-Oluşum Geçişi

Migration araç takımı farkı makineler üzerinden çoklu geçiş oluşumlarını izleyebilir.  Bu şekilde geçiş verimliliğini katlayarak arttırmanızı sağlar.

Geçiş Gelişmiş Loglaması

Geçiş işleminin başarılı olduğunu ve tamamlandığını gelişmiş loglaması ile kesinleştirir. Gelişmiş loglama kullanıcı başına veya global bazda, geçiş için tam bir genel rapordur.

Retain™ Unified Archiving

Retain Unified Archiving maliyeti düşürmek, riskleri azaltmak ve sistem veya bulut içindeki karmaşıklığı yönetmek isteyen işletmeler için çoklu platformlarda birleşik mesaj arşivleme, e-Keşif ve yayınlama yapar.

Eposta sisteminizin geçişi yapıldıktan sonra Retain Unified Archiving eposta, sosyal medya ve mobil mesajlaşma verilerinizi tek bir birleşik yerde arşivleyecektir. Retain tek veya çok paltformlu mesajlaşma ortamınızı, buna ek olarak sosyal medya ve mobil iletişim verilerinizi kusursuz bir şekilde arşivlemenizi sağlar.

Bütün mesajlarınız tek ve birleşik bir Retain veri arşivinde saklanır ve Retain web erişim arşiv görüntüleyici ile kolayca erişilir.

 

Retain Unified Archiving ile Arşiv Migration

Diğer arşivleme çözümleriyle geçiş işlemi gerçekleştiren pek çok müşterimiz bize pek çok sorun ve zorluktan bahsetti. Bu sorun ve zorlukların çoğunu çözerek geçiş sıkıntılarını ve bu konudaki endişeleri ortadan kaldırdık. Büyük miktarlardaki verilerinizi hızlı ve etkili olarak taşımada size yardım etmeye hazırız. Retain arşiv geçiş işlemi işletmelerin duruş sürelerini ve veri kayıplarını azaltır, depo hacmini sıkıştırır, zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlar.

Mevcut bir çözümden verilerin hareketi zor olabilir; fakat Retain bu karmaşık ve pahalı süreci kolay ve düşük maliyetli olarak yerine getirebilir. Dahası GWAVA yıllardır geçiş ihtiyacı olan işletmelere yardımcı olmuştur.

Konuştuğumuz pek çok kişi mevcutta kullandıkları basit arşivleme ürünlerinden duydukları tatminsizliği anlattı. Bu işletmeler tatmin olmamış olsalar da geçiş işleminin ne kadar zor olabileceğini anlamışlardı.

Pek çok işletmenin karşılaştığı durumlar:

·         Yetersiz destek

·         Düşük kalite

·         Büyük ve hantal sistem

·         Tedarikçinin iş yapabilme kapasitesi

·         Yüksek yenileme ücretleri

·         Düşük performans

·         e-Keşif araçlarının veya PDF export özelliğinin eksikliği/bulunmaması

·         Arşivlenmiş veriye erişim zorluğu

·         İK, hukuk departmanı veya e-Keşif takımının kullanıcı haklarına erişememesi

·         Tek bir eposta, sosyal veya mobil mesajlaşma sisteminin desteklenmesi

·         Karmaşık son kullanıcı erişimi

·         Son kullanıcı erişimine izin verilmemesi

·         Merkezi arşiv bulunmaması

GWAVA yıllardır geçiş ihtiyacı olan işletmelere yardımcı olmuştur. GWAVA yaşadığınız sorun ve zorlukları anlar. Arşivlenmiş verinin ve çok daha fazlasının geçişi için bütün engelleri kaldırdık. Size düşük bütçeli ve planlı olarak tamamlanan bir geçiş deneyimi sunuyoruz.

GWAVA mevcut sisteminizi alır ve verileri Retain sistemine geçirir. Retain mevcut verilerinizi arşivledikten sonra kolayca izlenen, taranan ve export edilebilen merkezi bir birleşik arşiv sunar.

Retain Unified Archive çoklu platformlarda birleşik mesaj arşivleme, e-Keşif ve yayınlama yapar. Maliyeti düşürmek, riskleri azaltmak ve sistem veya bulut içindeki karmaşıklığı yönetmek isteyen işletmelere yardımcı olur. Retain tek veya çok paltformlu mesajlaşma ortamınızı, buna ek olarak sosyal medya ve mobil iletişim verilerinizi kusursuz bir şekilde arşivlemenizi sağlar.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.