Retain™ Email Archiving
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Email Archiving

Retain™ Unified Archiving

Retain durum değerlendirme, arama ve e-keşif için bütün eposta, sosyal medya, IM ve mobil iletişim verilerinin multi-platformlarda toplu mesaj arşivlemesini sağlar ve yerinde veya bulut içine yerleştirilebilir.

Retain arşiv son kullanıcı ve yöneticiler için Retain’in Web Erişimli Arşiv Görüntüleyicisi aracılığıyla erişilebilirdir.  Bu sayede işletmenizde arşivlenmiş iletişim verisine erişim, arama ve denetleme daha hızlı gerçekleştirilir. Mesaj verilerinizi kolayca toplar, yazdırır, iletir, kaydeder, düzenler ve export edersiniz. Retain maliyeti düşürür, riskleri azaltır ve sistem veya bulut içindeki karmaşıklığı yönetir. Arşivleme için daha iyi bir yaklaşımı keşfetmek için Retain’i seçin!

Ortam Seçenekleri

Multi-Platform Toplu Arşivleme – Eposta, sosyal medya ve mobil de dahil olmak üzere tim mesajlaşma verileri tek bir toplu veri arşivinde toplanır. Bu sayede tek bir merkezi noktadan arama, yayınlama ve e-keşif yapabilirsiniz.

Karışık Ortam Toplu Arşivleme – Retain, karışık mesajlaşma platformları için eşzamanlı destek sağlar. Exchange, Office 365, Gmail, GroupWise, Sosyal Medya ve Mobile verilerinizi görüntüleyin.

Policy Tabanlı Toplu Arşivleme – Retain, arşivlemek istediğiniz eposta, mobil ve sosyal medya mesajlaşma verilerini tanımlayabileceğiniz tam yapılandırılabilir politikalara bağlıdır. Bu politikalar sayesinde arşivlenecek verileri posta kutusu türü, mesaj kaynağı, nesne türü, mesaj durumu, mesajın yaşı ve eklerine bağlı olarak tanımlayabilirsiniz. Ayrıca dosya ve eklerin türüne göre filtreleme de yapabilirsiniz. Ek olarak Retain bütün arşivlenmiş verileriniz için bellek politikaları uygulayabilir.

Platform Geçişi – Eposta sistemlerini kolayca geçirir. Basitçe mevcut bütün mesajlaşma verilerinizi Retain’e arşivler, yeni mesajlaşma sistemine (Office 365 gibi) geçer ve sonra Retain’i yeni sisteminize bağlar. Kayıp mesajlaşma verileri ve klasörleri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Eski sisteminize dönmeye karar verirseniz de Retain bunu kolay ve sorunsuzca yapmanızı sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi – Retain Social ™ bütün gelen ve giden Twitter, Facebook, LinkedIn ve Yammer iletişiminizi görüntüler ve arşivler. Arşivlenmiş bu veri derhal alınabilir, aranabilir ve yayınlanabilir.

Anlık Mesaj Arşivleme – Retain Social Lync, Google Talk, Yahoo! Messenger ve AOL IM (AIM) için mesaj iletişimini anında görüntüler ve arşivler.

Mobil İletişim Yönetimi – Retain Mobile güvenli, şifreli mesajlaşma ve iOS, Android ve BlackBerry araçları için arşivleme sağlar. Bu çözüm iş verilerini oluşturma ve kullanmada özel çalışan ve şirket araçlarını kullanırken mevzuat ve uygunluk ihtiyaçlarını karşılamak isteyen firmalar içindir.

Retain iOS ve Android için şifrelenmiş bütün SMS/Text mesajlarını ve özel iş telefonu numaraları verilerini arşivler. Ek olarak Retain SMS/MMS; Android ve BBM, PIN, SMS/MMS için telefon arama loglarını ve BlackBerry araçları için telefon arama loglarını arşivler. Bu durum şu anlama gelmektedir ki; cihazı bağlamak veya senkronize etmeye gerek olmadan arşivleme gerçek zamanlı olarak yapılır. Retain iOS, Android ve BlackBerry cihazları için işletmeye hazır tek arşivleme çözümüdür.

Sistem veya Bulut Toplu Arşivleme – Verilerinizin nasıl depolandığını seçin. Arşivlenmiş veriler organizasyonel firewallunuzun gerisinde on-prem olarak veya GWAVA ® bulut üzerine depolanabilir.

Sorunsuz Yayılma – İster on-prem ister GWAVA bulut çözümünü tercih edin, GWAVA başlangıçtan bitişe bütün yürütme sürecinde sizinledir.

Tekil Oturum Açma – Retain kullanıcılara kendi arşivlerine Outlook, Web Access veya GroupWise kullanarak veya kullanmayarak ulaşmaları için tekil oturum açma özelliği sunar.

e-Keşif Yönetimi

e-Keşif Düzenleyici Arama – Yöneticiler, kayıt yönetimi ve diğer yetkili kullanıcılar e-keşif yapabilirler ve dahili araçlarla dava dayanaklarını bulabilir, toplar, yazdırır, iletir, kaydeder, düzenler ve export etme gibi mevzuata ilişkin görevleri tamamlayabilirler.

Uygunluk & Kontrol – GroupWise, Gmail, Exchange ve Office 365 organizasyonunuzu veri kaybı ve uyumluluk ihlallerine sebep olabilecek önemli özelliklerden mahrumdur. Bu nedenle bu sistemlerin standart arşivleme işlevleri işletme için yeterli gelmez. Retain bu problemi çözmede otomatik temizlemeyi devre dışı bırakma, SmartPurge destekleme, policy konrol arşivlemeye izin verme ve mesaj değiştirme ve silmeyi yasaklama gibi özellikler kullanır. Bu özellikler sayesinde arşiv verilerinizin tam ve uyumlu olduğundan emin olursunuz.

Web Erişim Arşivi Görüntüleyici – Sadece Retain kullanımı kolay tarayıcı tabanlı bir ara yüz ve geleneksel arama araçları yanında görüntülemek ya da export etmek istediğiniz mesaj dizisini hızlıca bulmanızı sağlayan daha güçlü arama araçları sunar.

Açık Kayıt Arama –Eposta, mobil ve sosyal medya mesajları için açık kayıt açık kayıt arama tekliflerine hazır olun.

Intelligent Threading – Mesajlar kendi orjinal içeriklerinde kolayca aranıp görüntülenebilirler.

Tam Export İşlevselliği – Verileri PST, PDF veya bağımsız arşiv görüntüleyici formatlarında export edin. Alınan dosya tam indekslenmiş, arama yapılabilir ve hızlı tarama için içerik tablosu bulundurur.

Metin Düzeltme Kontrolü – Export edilen veri metni, kişisel bilgi veya diğer düzeltilmiş nesneler açık kayıt talebinin bir parçası olmayacak şekilde düzeltilir.

Litigation Hold – Dava Dayanakları – Retain, gelecekteki davalara katılma potansiyeli olan epostaları arşivlenmiş halde işaretleyerek dava tamamlanana kadar silinmekten ve benzeri işlemlerden koruyabilir.

Denetleme Takibi – Retain, arşiv içerisinde arama yapma yetkisi olan bütün yönetici ve kullanıcıların arama yapılabilir denetleme takibini oluşturur. Böylece bütün aktivitelerin bir kaydını tutarsınız.

Akıllı Etiketleme – Yöneticiler ve son kullanıcılar arşiv içerisinde mesajlar için özel etiketler oluşturabilirler. Bu etiketler e-keşif armalarını daha da kolaylaştırır.

Özel Etiketleme – Denetleyiciler, yöneticiler ve diğer yetkili kullanıcılar arşivlenmiş mesajları özel olarak işaretleyebilirler. İşaretlenmiş bu mesajlar sadece imtiyazlı haklara sahip kullanıcılar tarafından aranabilir ve görüntülenebilir.

Kural Temelli Etiketleme – Mesajlar arşivlenirken özel olarak işaretlenebilir veya etiketlenebilir. Bu mesajlar arşivlenirken kurallı ifadeler içeren ayarlanmış kriterlere göre otomatik olarak etiketlenir.

Yapılandırılabilir İzinler – Kullanıcı veya yönetici onaylamak veya Retain sisteminin özellik ve işlevlerine ulaşmak için ayarlanan yetkilere bağlı olarak çalışan Access Control listesini kullanın.

Son Kullanıcı Posta Kutusu Yönetimi – Retain Web Access Archive Viewer ile veriler kolayca aranır ve eski haline dönüştürülebilir. Son kullanıcı; arama, iletme, yazdırma, kurtarma, erişim ve mesajların orijinal içeriğinde görülmesi işlemlerini yönetici desteği olmadan gerçekleştirebilir.

Hızlı ve Kolay Bilgi Çekme – Retain birleşik bir Lucene ® indeksleme motoru ve Retain High Performance Indexing Engine (büyük ağlar için) içerir.

Depo Sıkıştırma & Raporlama

Güvenli Depolama – Retain ister sistem içerisinde ister bulut üzerinde olsun bütün mesajlaşma verilerini farklı güvenlik kademelerinde arşivler. MS SQL, MySQL, Postgres ve Oracle da dahil olmak üzere pek çok farklı veri tabanını destekler. Güvenli depolamaya ek olarak mesajlar arşivlenirken AES şifreleme, EMC Centera ve NetApp Snaplock depolama kullanımları da desteklenir. Ayrıca alternatif Windows ve Linux server şifreleme parçaları da kullanılabilir. Eğer ürün bulut üzerinde konumlandırılırsa GWAVA Cloud özellikleri veri merkezinin güvenliğini sağlayarak verilerinizi sağlıklı olarak saklar.

Tek Kopya Depolama – Retain her mesaj ve ekin sadece tek bir kopyasını arşivler. Oysa ki Exchange 2010, 2013 ve Office 365 tekil depolamayı desteklemediği için depolama maliyetlerini önemli ölçüde arttırır.

Sürekli Depolama Desteği & Upgradeler – 24×7 destek, sürekli upgradeler ve bakım.

Arttırılmış Sistem Performansı – Retain mesajlaşma verilerini güvenle arşivleyerek mesajlaşma sisteminin en iyi performansta çalışmasını sağlar. Bu sayede mesajlaşma serverında depolama minimumda tutulur.

Sistem İstatistikleri & Raporlama – Sistemin optimum performans ile çalıştığına emin olun. Raporlar bir panelde veya periyodik epostalarla incelenebilir ve CSV, Excel, HTML ve PDF de dahil pek çok farklı formatta kaydedilebilir.

– Detaylı bilgi: http://www.gwava.com/Retain/index.php

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.