Retain Mobile™ & CellTrust® SecureLine™
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Retain Mobile™ & CellTrust® SecureLine™

Retain Güvenli Mobil Mesajlaşma ve Uyum Çözümü iOS ve Android cihazlar için dünya genelinde güvenlik ve şifreli mesajlaşma sağlar.

Bu çözüm iş verilerini oluşturma ve kullanmada özel çalışan ve şirket araçlarını kullanırken mevzuat ve uygunluk ihtiyaçlarını karşılamak isteyen firmalar içindir. Retain, bağlamaya veya senkronize etmeye gerek olmadan iOS ve Android cihazları için veri arşivleme yapan işletmeye hazır tek çözümüdür.

Retain Güvenli Mobil Mesajlaşma ve Uyum Çözümü şunları içerir:

  • CellTrust SecureLine
  • Retain SecureLine Collector
  • Retain Unified Archiving

CellTrust SecureLine; iOS ve Android cihazlarınız için işletmenize şifreli iletişim sağlar. Kendine özgü SMS gateway sunucusunun şifreli SMS/Text mesaj bağlantısı vardır, bir uygulama kullanarak iş verileriyle kişisel verileri birbirinden ayırabilir ve özel iş telefonu numaralarıyla şifreli bir telefon hattı içerir.

The SecureLine Server; bütün şifreli kullanıcı ve kullanıcı olmayan iletişimi loglar ve gönderir. Şifreli mesajlar sunucu tarafından alınır ve dorudan ilgili alıcıya yönlendirilir. SMS/Text mesajlar, sesli çağrılar, güvenli mesajlaşma ve mobil iş iletişimini içeren bütün elektronik iletişimin şifreleri çözülüp server tarafından loglanır. The SecureLine Server, doğrulama için çoklu katmanlı bir yapıdadır ve sistem içine veya buluta konumlandırılabilir.

The CellTrust SecureLine Mobil Cihaz Uygulaması; herhangi bir iOS veya Android cihaza yüklenebilen parola korumalı bir uygulamadır. Uygulama cihazın içeriğini iki parçaya ayırır: biri iş için diğeri çalışanın kendi kişisel verileri için. Güvenli sunucu kaydı, çok katmanlı doğrulama, benzersiz dinamik anahtarlar ile 256-bit AES şifreleme ve tam şifreleme anahtarı yaşam döngüsü yönetimi sahip olduğu özellikerden bazılarıdır. Uygulama App Store veya Google Play’den indirilebilir. The CellTrust SecureLine uygulamasının özellikleri:

  • Şifreli Telefon Hattı: Çalışanın telefon görüşmeleri şifrelenir ve güvenlik sunucusu tarafından gönderilir.
  • Özel İş Telefonu Numarası: Kullanıcılar kişisel telefon hatlarından ayrı bir iş telefonu hattına sahip olurlar. Her çalışan mevcut SIM kartının kullanımına engel olmayan yeni özel sanal bir iş numarası alır. Uygulama bütün iş SMS/text mesajlarının ve sesli iletişimin ayrı olarak loglanmasını, kaydını ve denetlenmesini oluşturur.
  • Şifreli SMS/Text Mesaj Bağlantısı: CellTrust SecureLine Server tarafından çalışanların bütün SMS/Text mesajlaşmaları şifrelenir ve loglanır.
  • İş Verilerini Kişisel Verilerden Ayıran iOS ve Android Uygulamaları: Oluşturulan ve kullanılan iş verileri kişisel dosyalardan kesinlikle ayrı tutulmalıdır. İster iOS ister Android cihazda kullanılsın SecureLine, çalışanlarınızın fotoğraflarını, bağlantılarını, SMS/text mesajlarını, epostalarını, GPS lokasyonlarını ve finansal verilerini herhangi bir SecureLine elektronik iş iletişimi bilgisinden ayırır.
  • Dahili Mesajlaşma: Bütün dahili SMS/Text mesajları SecureLine uygulaması tarafından şifrelenir ve CellTrust SecureLine Server tarafından ilgili alıcıya iletilir.
  • Dış Mesajlaşma: Bütün dış SMS/Text mesajları SecureLine uygulaması tarafından şifrelenir ve CellTrust SecureLine Server tarafından ilgili alıcıya iletilir. The SecureLine Server mesajları taşıyıcıya iletir ve sonra abone olmayan alıcının standart SMS gelen kutusuna kullandığı cihaz türünden bağımsız olarak ulaştırılır. Abone olmayan alıcının cevabı önce taşıyıcıya ulaşır, taşıyıcı o mesajı SecureLine Server’a ulaştırır. Server mesajı loglar ve SecureLine uygulaması aracılığıyla abonenin cihazına iletir.

Retain SecureLine Collector; CellTrust SecureLine Server ile doğrudan iletişime geçer ve bütün şifreli SMS/Text mesajları ile telefon loglarını şifreli bir bağlantı ile çeker. Retain Collector daha sonra bu veriyi Retain Unified Archive’e gönderir.

Retain Unified Archive  bütün şifreli SMS/Text mesajları ile telefon loglarını Retain SecureLine Collector’dan toplar ve bütün konuşmaları arşivler. Retain durum değerlendirme, tarama ve e-keşif işlemleri için çoklu ortamlardaki bütün eposta, sosyal medya ve mobil iletişim verilerinin birleşik mesaj arşivlemesini sunar. Retain doğrudan sistem içine veya bulur üzerinde konumlandırılabilir.

Retain arşiv son kullanıcı ve yöneticiler için Retain’in Web Erişimli Arşiv Görüntüleyicisi aracılığıyla erişilebilirdir.  Bu sayede işletmenizde arşivlenmiş iletişim verisine erişim, arama ve denetleme daha hızlı gerçekleştirilir. Mesaj verilerinizi kolayca toplar, yazdırır, iletir, kaydeder, düzenler ve export edersiniz. Retain maliyeti düşürür, riskleri azaltır ve sistem veya bulut içindeki karmaşıklığı yönetir.

Retain’i Tercih Edin.

Arşivlemeye Daha İyi Bir Yaklaşımı Deneyin

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.