Retain Mobile
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Retain Mobile

Retain Mobile iOS ™, Android ™ ve BlackBerry ® cihazları için güvenli, şifreli mesajlaşma ve arşivleme sağlar. Bu çözüm iş verilerini oluşturma ve kullanmada özel çalışan ve şirket araçlarını kullanırken mevzuat ve uygunluk ihtiyaçlarını karşılamak isteyen firmalar içindir verimli bir çözümdür.

Retain bütün şifrelenmiş SMS/Text mesajlarını ve özel iş telefonlarının iOS ve Android için elektronik iletişim verilerini güvenli iletişim sunucuları vasıtasıyla arşivler. Ek olarak Retain Android cihazlar için SMS/MMS ve telefon görüşme günlüklerini; BlackBerry cihazları için BBM, PIN, SMS/ MMS ve telefon görüşme günlüklerini arşivler. Yani cihazın bağlanması veya senkronize edilmesine gerek olmadan gerçek zamanlı arşivleme yapılır. Retain iOS, Android ve BlackBerry cihazları için işletmeye hazır tek arşivleme çözümüdür.

Retain Unified Archive

Retain durum değerlendirme, arama ve e-keşif için bütün eposta, sosyal medya, IM ve mobil iletişim verilerinin multi-platformlarda toplu mesaj arşivlemesini sağlar ve yerinde veya bulut içine yerleştirilebilir.

Retain arşiv son kullanıcı ve yöneticiler için Retain’in Web Erişimli Arşiv Görüntüleyicisi aracılığıyla erişilebilirdir. Bu sayede işletmenizde arşivlenmiş iletişim verisine erişim, arama ve denetleme daha hızlı gerçekleştirilir. Mesaj verilerinizi kolayca toplar, yazdırır, iletir, kaydeder, düzenler ve export edersiniz. Retain maliyeti düşürür, riskleri azaltır ve sistem veya bulut içindeki karmaşıklığı yönetir. Arşivleme için daha iyi bir yaklaşımı keşfetmek için Retain’i seçin!

Retain Mobile şirketlere şu konularda yardımcı olur:

  • Yönetmeliklere uyum standartlarının karşılanması (Dodd-Frank Act, Gramm-Leach- Bliley Act (GLB), SEC, FINRA, FRCP, Sarbanes-Oxley, HIPAA).
  • Şirket politikalarıyla uyumlu olduğundan emin olmak için akıllı telefon kullanımının gözetimi.
  • Dodd-Frank Act ile uyum (ticari rekonstrüksiyon talebi oluştuğunda firmalara uyum için 72 saat verilir)
    • Hızlı mobil iletişim kurtarma – Retain, ticari rekonstrüksiyon talebi sürecinde uyumdan emin olmak için hızlı ve kolay kurtarma sağlar.
    • Tam mesaj dizisi – Mesajlar bütün içeriğiyle arşivlenir. Yani ticaret öncesi ve sonrası iletişim dahil tüm mesaj dizisini görebilirsiniz.
    • Güvenli, erişilebilir arşiv – Yüksek güvenlikli arşiv sadece yasal yetkililer, yöneticiler ve yetkilendirilmiş kullanıcılar tarafından taranabilir.

Retain Mobile Android ve iOS cihazları için SMS/MMS, telefon görüşme günlükleri ve şifreli iletişimi arşivlediği gibi BlackBerry cihazları için de BBM, PIN, SMS/MMS ve telefon görüşmesi günlüklerini güvenli olarak arşivler. Retain iOS, Android ve BlackBerry cihazlarını destekleyen işletmeye hazır tek iletişim arşivleme ve e-keşif çözümüdür.

Retain Mobile Apple iOS için Nasıl Çalışır
Retain Mobile iOS için güvenli, şifrelenmiş SMS/Text mesajlar ve iş telefonları için özel numaralar sağlar. Retain Mobile şirket iletişim verilerini çalışanın kişisel verilerinden ayırır. Bütün şifrelenmiş SMS/Text mesajları ve özel iş telefonu numaralarına ait veriler Retain Collector sayesinde güvenlik sunucusundan çekilir. The Retain Collector çektiği veriyi doğrudan Retain Unified Archive’e iletir.

Retain Mobile BlackBerry için Nasıl Çalışır
Retain Mobile BlackBerry Enterprise Service (BES) ile BlackBerry için bütün mobil iletişimi arşivler. Retain Mobile verileri doğrudan BES’den çeker. Bireysel BlackBerry cihazlarının iletişimi izlenip doğrudan BES’den çekildiğinden inaktif BES logları da canlandırılır. Ek olarak tüm veriler Retain Unified Archieve veri tabanında arşivlenir. Böylece ihtiyaç duyulduğunda veriler kolayca görüntülenir, düzeltilir ve yayınlanır.

Retain Mobile Android için Nasıl Çalışır
Retain Mobile her cihaza yüklü küçük birer uygulama olarak çalışır. Bu uygulama bütün SMS/MMS ve telefon görüşmesi günlüklerini yakalar. Retain Mobile şifreli iletişim için bütün şifreli SMS/Text mesajlarını ve özel iş telefonu numaralarının verilerini güvenli bir serverdan çeker. Yakalanan bu veriler otomatik olarak sistemde veya bulutta bulunan Retain arşive gönderilir ve saklanır.

– Detaylı bilgi: http://www.gwava.com/Retain/Retain_Mobile.php

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.