İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Kaspersky Endpoint Security For Business Select

Kaspersky Endpoint For Business Select Nedir ?

Kaspersky endpoint uzun yıllardır, güçlü kütüphanesi ve referansları ile  tüm Dünya'da tercih edilen anti virüs programları arasında liderler arasındadır.

Gerek bireysel ev kullanıcıları ve gerekse kurumsal firmalar için ayrı kategoride ürünlere sahiptir.

Anti virüs ve ağ güvenliği yazılımları arasında en çok test edilen ve en fazla ödül alan Kaspersky endpoint ürün ailesi çok çeşitli kategorideki şirketler ve bağımsız kuruluşlarca yapılan testlerde rekabetçi bir konum elde etmiştir. Uzun süredir bağımsız ölçümleme şirketi gartner tarafından da liderler bölümündeki yerini korumaktadır.

 • Merkezi Yönetim
 • Kötü Amaçlı Yazılımdan korum
 • Firewall
 • Uç Nokta Denetimi
 • Mobil Güvenlik …

Kaspersky endpoint select ürünü ile daha ileri güvenlik önlemi almanızı imkan sağlar. Bilgi Teknolojisi Güvenlik ilkelerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini ve mobile iş gücünü etkinleştirip takip etmenizi sağlar.

Kaspersky Endpoint For Business Select Avantajları

Kaspersky Endpoint Security For Business Select, domain ortamı olsun ya da olmasın merkezi yönetim konsolu ile uzaktan kurulabilir ve yönetilebilir. Sezgisel analiz motoru ile fidye yazılımlarını hızlı bir şekilde tespit eder ve ağınıza yayılmadan engeller. En sık problem yaşanan kullanıcılar raporlanabilir. Bu sayede şirket içi kullanıcı oryantasyonları düzenlenebilir.

kaspersky-paketleri

Kaspersky Endpoint Security For Business Select Özellikleri

 • Sınıfının en iyisi anti-malware, en son tehditlere karşı proaktif, hedeflenmiş koruma sağlamak için Otomatik Keşif Önleme ve Kaspersky Security Network'ten gerçek zamanlı bulut destekli güvenlik istihbaratı ile birleşir.
 • Sistem İzleyici benzersiz dosya restorasyon yetenekleri sağlarken, Kişisel Güvenlik Duvarı ile Ana Bilgisayar Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS), uygulama ve ağ etkinliğinin korunmasına ve kontrol edilmesine yardımcı olur
 • Dinamik Beyaz Liste ile Uygulama Kontrolü - Kaspersky Security Network'ün gerçek zamanlı dosya itibarlarını kullanarak, BT yöneticileri canlı veya test ortamında "Varsayılan Reddet" listesini listeleme dahil olmak üzere uygulamalara izin verebilir, engelleyebilir veya düzenleyebilir.
 • Uygulama Ayrıcalık Kontrolü ve Güvenlik Açığı Taraması uygulamaları izlemek ve şüpheli davrananları sınırlandırmak. 
 • Web Kontrolü - önceden belirlenmiş veya özelleştirilebilir kategoriler etrafında göz atma politikaları oluşturulabilir, böylece kapsamlı gözetim ve idari verimlilik sağlanır. 
 • Cihaz Kontrolü - bağlantılarını kontrol eden ayrıntılı veri politikaları, Çıkarılabilir depolama ve diğer çevresel aygıtlar, birden fazla cihaza eşzamanlı dağıtım için maskeler kullanılarak ayarlanabilir, zamanlanabilir ve zorlanabilir.