İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Total Protection for Data Loss Prevention

McAfee Total Protection for Data Loss Prevention (DLP) güvenlik önlemleri, fikri mülkiyet ve hassas verilerin korunmasını konusunda her zaman sisteminizle uyum içinde çalışır. McAfee DLP akıcı dağıtım, yönetim, güncelleme ve raporlar için, düşük bakım ihtiyacı cihazlar (fiziksel veya sanal) ve McAfee ePolicy Orchestrator (EPO) platformu üzerinden teslim edilmektedir.

  • Zaman – değer yayılımı — Benzersiz, yayılmacı olmayan Yakalama Teknolojisi, şirketlerin kurulmasını ve varsayımlar olmadan daha hızlı ve daha doğru DLP politikaları dağıtılmasını ya da deneme yanılmaya olanak tanır.
  • Basitleştirilmiş politika yönetimi  —  Bölge ve uygulama türleri tabanına göre oluşturacağınız esnek dosya etiketleme politikası ile şirketin zaman tasarrufu politikaları ayarlamanızda yardımcı olur. Bu veri sınıflandırma teknolojisi sayesinde büyük miktarda veriler içinde ilgili dosyalar incelenir ve bertaraf edilir.
  • Proaktif veri koruma — Ağ çıkış noktalarında tüm verilerin bıraktığı izlerin kayıtlarını tutan tek DLP çözümüdür. Hassas bilgileri nasıl kullanıldığına dair görünürlük vererek bunu gerçekleştirir.