İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Acronis Access Advanced

Access Advanced, kurum ya da şirketlerin veri güvenliğini, dosya alış-verişlerini ve arşiv yönetimini kolay ve hızlı yapabilmesini sağlayan kurumsal dosya paylaşım çözümüdür. Şirketlerin kullanılan ve arşiv niteliği taşıyan dosyalarına kullanıcı erişimini oldukça kolay getirmektedir.

Acronis Access Advanced Özellikleri

 • Mobil, tablet ve bilgisayarlardan rahatlıkla dosyalarınıza erişebilirsiniz.
 • Acronis Access Advanced personel verimliliğini yükselttiği gibi tüm kullanıcıların iş dosyalarına yetkileri doğrultusunda ulaşmasını sağlar.  Yavaş ve hantal çalışan VPN yapılarına bağımlı olmadan tüm kullanılan cihazlar ile erişim sağlanabilir. Tarayıcılar üzerindeki güvenli dosya paylaşımını kolaylaştırır. Microsoft Office Online'ı kullanarak güvenlik düzeyi yüksek olan belgelerin tarayıcı içi düzenlenmesini destekler.
 • Şirket çalışanlarının kullandıkları belgeleri veya sürümleri aramada harcanan zamanı azaltır. Kurumsal arşiv oluşturmanıza yardımcı olur. Çalışanlarınızın dosyalarınızı, müşterileriniz ve iş ortaklarınız ile güvenli bir şekilde paylaşmasına olanak tanır.
 • Tüm personelin ortak olarak kullandıkları belgeler de en son sürümde kalmasını sağlar Çalışanların dosyalarını bir web tarayıcıda önceden indirmeden ön izlemelerine izin verir.
 • FTP kullanımınızı ortadan kaldırarak çok daha güvenilir ve hızlı bir yapı sunar.
 • Şirketiniz için kritik olan dosya ve klasörlere kimlerin erişebileceğine, silebileceğine, düzenleyebileceğine veya paylaşabileceğine yönelik ilkeler tanımlayabilirsiniz.
 • Dosya sunucularınız için veri merkezlerine ödeme yapmanıza gerek kalmaz
 • Yüksek hacimli dosyaların link ile paylaşmanıza olana tanır.
 • Granuler dosya indirmenizi sağlar.
 • Active Directory ile tam entegre çalışır

Sektörel Olarak Acronis Access Advanced Faydaları

Eğitim Sektörü için Access Advanced Avantajları

Access Advanced, öğrenme ve öğretme ortamını kökten değiştiriyor. Kurumların öğrenme materyallerine mobil erişim sağlama, öğrenci kayıtlarını ve iş belgelerini güvenli bir şekilde paylaşmaya ihtiyaçları vardır. Acronis Access Advanced, eğitim kurumlarının güvenlik ve uygunluk kontrolünü muhafaza ederken içeriğe güvenli bir şekilde erişilmesini, verinin senkronize edilmesini ve paylaşılmasını sağlar. İçerik, dosya sunucularından, NAS, SharePoint ve kişisel aygıtlardan erişilebilir ve öğrenciler, öğretmenler ve yöneticilerle paylaşılabilir.

Finans Sektörü için Access Advanced Avantajları

Finansal Hizmet kurumları, bireyler ve kurumlar arasındaki işbirliğini hızlandırmak, düzene sokmak ve mobil çalışanları kritik içerik, dosyalar ve bilgilere güvenli, denetlenebilir erişime hazırlamak için masa üstlerinde, dizüstü bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda güvenli belge erişimi sağlamalıdır. Acronis access advanced ile tüm bunlar gerçekleştirilebilir.

 

Sağlık Sektörü için Access Advanced Avantajları

Sağlık hizmeti sunucuları, hasta bakımını artırmak ve operasyonel etkinliği artırmak için hareketliliği benimsemek zorundadırlar; ancak HIPAA (sağlık sigortası Taşınabilirliği ve Hesap Verebilirlik Yasası), gizlilik yasaları ve hasta verilerinin korunması da dahil olmak üzere katı güvenlik ve uyum standartlarına uymak zorundadırlar.

Devlet Kurumları için Access Advanced Avantajları

Access Advanced, özel sektör ile kamu sektörünün birlikte çalışması formatını değiştiriyor. Tabletler, akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar hükümet çalışanları, ajansları ve müteahhitleri için bir normdur. Ajansların hassas bilgilere erişimi olanları güvence altına alması ve standart ve düzenlemelere uymak için denetim izlerini olması gerekir.

İnşaat Sektörü için Access Advanced Avantajları

Proje dosyalarına ve iş yerlerinde belgelere uzaktan mobil erişim, verimliliği, proje teslimini ve operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırabilir.

Enerji Sektörü için Access Advanced Avantajları

Enerji endüstrisi oldukça düzenlenmiştir ve rekabetçi – hassas ve gizli dosyalar çalışanlar, ortaklar ve müşteriler için her zaman, her yerde mevcutken korunmalıdır.

İmalat Sektörü için Access Advanced Avantajları

İmalat, üst düzey koordinasyon, planlama ve hassasiyet gerektirir. Dosyalara, dokümantasyona ve el kitaplarına – bir üretim hattında bile – her zaman, her yerden erişim sağlamak, çıktı, çıktı ve kaliteyi iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Perakende Sektörü için Access Advanced Avantajları

Hareketlilik, insanların çalışma şeklini, perakende sektöründe alım satımı biçimini değiştiriyor. Verilerin, özellikle müşteri verilerinin korunması kritik önem taşır.

Medya ve Eğlence Sektörü için Access Advanced Avantajları

Dağıtık işletmeler ve ekipler ile medya ve eğlence son derece rekabetçi. Duyarlı içeriğin ve fikri mülkiyetin korunması ve paylaşılması – çoğunlukla büyük dosyalar şeklinde – şarttır.

Teknoloji Sektörü için Access Advanced Avantajları

Bilgiye herzaman her yerden erişmek, teknoloji şirketlerinin işbirliğini hızlandırmasına, ürün ve proje teslimini iyileştirmesine, geliri artırmasına ve müşteri hizmetlerini geliştirmesine yardımcı olabilir.

Taşımacılık Sektörü için Access Advanced Avantajları

Taşımacılık endüstrisi son derece hareketli ve çoğu durumda oldukça düzenlenmiştir. Bilgiye herzaman her yerde erişim, işbirliğini hızlandırır, müşteri hizmetini ve yanıt vermeyi geliştirir.

Acronis Access Advanced Sistem Gereksinimleri

Donanım Gereksinimleri

Small Deployments
Up to 25 users
CPU: Intel i7 Xeon class with 4 cores or AMD equivalent.
RAM: 16 GB
Disk Space: 100 GB

Medium Deployments
Up to 500 users
CPU: Intel i7 Xeon class with 8 cores or AMD equivalent.
RAM: 40 GB
Disk Space: 2 TB RAID

Large Deployments
Up to 2500 users.
CPU: Intel i7 Xeon class with 16 cores or AMD equivalent.
RAM: 64 GB
Disk Space: 10 TB RAID

Ağ Gereksinimleri

 • 1 Statik IP Adresi. Bazı yapılandırmalar için 2 IP adresi gerekli olabilir.
 • İsteğe bağlı, ancak önerilir: Yukarıdaki IP adresleriyle eşleşen DNS adları.
 • Active Directory (LDAP) kullanmayı planlıyorsanız, Etki Alanı Denetleyicinize ağ erişimi.
 • E-posta bildirimleri ve davet mesajları için bir SMTP sunucusuna ağ erişimi.
 • 127.0.0.1 adresi , Access Mobile Client tarafından dahili olarak kullanılır ve VPN, MobileIron, Good Dynamics ve benzeri herhangi bir tünel vasıtasıyla yönlendirilmemelidir.
 • Erişim Sunucusu veya Ağ Geçidi Sunucusu çalışan tüm makineler Windows Active Directory'ye bağlı olmalıdır.

İşletim Sistemi Gereksinimleri

 • Server 2016 Standart ve Datacenter
 • Windows Server 2012 R2 Standart ve Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Standart, Kurumsal ve Veri Merkezi, Hizmet Paketi 1
 • Windows Server 2016 Standardı
 • Windows Server 2012 R2 Standart ve Datacenter
 • Windows Server 2012 Standart ve Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Standart, Kurumsal ve Veri Merkezi, Hizmet Paketi 1
 • Windows Server 2008 Standard, Enterprise ve Datacenter, 32 ve 64 bit sürümleri, Service Pack 2