İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Symantec Backup Exec

Backup Exec 2012, sanal ve fiziksel ortamları koruyan, yedekleme ve felaket kurtarma ve de Unmatched kurtarma seçenekleri sunan  tek bir entegre üründür.

Symantec Backup Exec, piyasada yedekleme konusunda tüm diğer rakiğ ürünlere göre önde gelen gelişmiş yedekleme ve felaket kurtarma yazılımıdır. En son piyasaya sürülen sürümü ile sizlere kolay kullanım imkanı ve işlevsellik açısından tüm rakiplerini geride bırakmaktadır.

Backup Exec 2012, sanal ve fiziksel ortamları koruyan, yedekleme ve felaket kurtarma ve de Unmatched kurtarma seçenekleri sunan  tek bir entegre üründür.

Yedekleme karmaşasına son: Tamamen yeni tasarım yönetim konsolu ile hızlı ve kolay yönetim ve de gözlem imkanı sunmakta.

Sanal ve fiziksel ortamlarda, Symantec V-Ray teknolojisi kullanan Backup Exec 2012, hem sanal hem de fiziksel ortamlar için hızlı ve etkili yedekleme ve kurtarmayı olanak sağlıyor. VMware ve Hyper-V ortamlarında tek bir ürünle yüksek miktarda depolama ve yönetim imkanı sunmakta ve de fiziksel sunucular için sadece tek bir dosya kurtarma, tekrar kopyalama ve yedekleme yönetimi de sunmanktadır.

Symantec V-Ray teknolojisi ile güçlendirilmiş, Backup Exec 2012, kritik Microsoft uygulamalarını ve VMware tüm sunucuları geri yükler veya Microsoft Hyper-V sanal ortamlarda dramatik iş kesintilerini en aza indirmek için çalışır.

Sanal makineler, uygulamalar, veritabanları, dosya / klasör veya granül nesneleri aracısız olarak sanal makinelere geri yükleme.