İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Gemalto One Time Password

Gemalto One Time Password

SafeNet 'in Tek Kullanımlık Parolası (OTP) Kimlik Doğrulama ürünleri yalnızca doğrulanmış kullanıcıların kritik uygulamalara ve verilere erişim yetkisine sahip olmasını sağlamak için son derece güvenli bir kerelik parolalar oluşturur.

SafeNet OTP kimlik doğrulayıcıları hem zamana hem de olaya dayalı sürümlerde bulunur, asla sona ermez ve pil değiştirme gerektirmez. Ayrıca, OATH standartlarına uygundur ve uzaktan erişim çözümleri için idealdir.

Yalnızca doğru kullanıcıların kuruluşunuzdaki uygulamalara ve hassas verilere erişebilmelerini sağlamak ve yalnızca geleneksel şifrelere dayanarak açık bırakılan tehditlere kapıyı kapatmak için OTP kimlik doğrulayıcılarımızı kullanabilirsiniz.

Neden Gemalto OTP

Varsayılan olarak, kullanıcı kimlikleri bulut uygulamaları, sanal ortamlar, ağlar ve web portalları arasında dağıtılır. Merkezi bir erişim yönetimi stratejisi olmadan, her ölçekteki işletme değerli güvenliği ve üretkenliği kaybeder.

  • Kuruluşlar, tehlikeye atılmış kimliklerden kaynaklanan veri ihlallerine karşı giderek daha savunmasız hale gelir.
  • BT yönetimi genel giderler yetersiz kimlik yönetimi prosedürleri nedeniyle yükselir.
  • Parola yorulması ve parola sıfırlama nedeniyle kullanıcı verimliliği düşürür.
  • Bulut erişim olaylarında görünürlük eksikliği yasal düzenlemelere uyumu engeller

Gemalto OTP Özellikleri

Safenet OTP 110 Token : 

otp110SafeNet OTP 110 (eski adıyla IDProve), geniş bir kaynak aralığında iki faktörlü kimlik doğrulama sağlayan OATH sertifikalı bir OTP donanım belirtecidir.

SafeNet OTP Display Card:

otp-display-cardSafeNet OTP Ekran Kartı, uygun bir kredi kartı form faktörü olarak tasarlanan, bulutta veya kurum içinde herhangi bir kurumsal kaynağa güçlü çok faktörlü kimlik doğrulaması sunan, OATH uyumlu bir 2FA belirtecidir.

eToken PASS OTP Authenticator:

etoken-otpeToken PASS, kurumların OTP-tabanlı erişim kontrolünü rahatça ve etkili bir şekilde kurmalarını sağlayan kompakt ve taşınabilir bir kerelik şifre (OTP) güçlü bir kimlik doğrulama cihazıdır.

GOLD Challenge Response Token:

gold-otpSafeNet GOLD, ilave PIN koruması ve meydan okuma tepkisi güvenliği sunan oldukça etkili bir iki faktörlü OTP cihazıdır.