İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Identity Management Suite

Otomatikleştirilmediği durumlarda kimlik yönetimi yorucu ve kaynak tüketen bir konu olabilir. Bu yönetimin manuel olarak gerçekleştirilmesi hem olası hata riskini arttırır hem de çok fazla zaman gerektireceğinden diğer önemli IT projeleri için kaynak ve zaman konusunda zarar oluşturur. Kimlik yönetimi otomasyonu işletmedeki herkese kolaylık, geliştirilmiş güvenlik ve daha pek çok fayda sağlar.

Netwrix gelişmiş kimlik yönetim çözümleri sunar. Ürün işletmelerin en çok sıkıntı yaşadıkları parola yönetimi ve kimlik yaşam döngüsü yönetimi durumlarını çözmede yardımcı olur. Netwrix çözümlerinin Fortune 500 şirketleri de dahil olmak üzere dünya genelinde tüm büyük endüstri dallarında binlerce kullanıcısı vardır.

Aşağıdaki tabloda en çok karşılaşılan 5 kimlik yönetimi problemi ve Netwrix'in sunduğu çözümleri görebilirsiniz:

Problem Netwrix'in Sağladıkları
Unutulmuş parolalar: IT helpdesk aramalarının çoğu unutulan parola ve parola sıfırlama için gereken doğrulama kodları hakkındadır. Self-servis parola yönetimi parolayla alakalı helpdesk aramalarını azaltır, network güvenliğini arttırır, zorlu parola politikalarının yürütülmesini kolaylaştırır.

Netwrix Password Manager ücretsiz demo indir

Kitlenmiş hesaplar: Sorunu çözmek genelde vakit kaybettiricidir; hem helpdesk personelinin harcadığı zaman hem de kullanıcının verim kaybı. Kullanıcılar kendi hesaplarındaki kitlenmeyi pratik, web tabanlı, self servis bir portal aracılığıyla, Windows logon prosedürüyle entegre olarak çözebilirler.

Netwrix Account Lockout Examiner Freewareindir

Süresi dolmuş parolalar: Uzak kullanıcılar (VPN, OWA), Linux, Mac desktoplar kullanıcıya değiştirmesini hatırlatmak için parola süresinin dolmak üzere olduğunu gösteren uyarılara sahip değildirler. Uzak kullanıcılar yaklaşan parola değişikliği ihtiyacıyla ilgili mail yoluyla bilgilendirilebilir.

Netwrix Auditor for Active Directory ücretsiz demo indir

Kullanıcı hesaplarının re-konfigürasyonu: IT departmanı genelde çıkarılan elemanlardan en son haberi olan birimdir. Inaktif kullanıcı hesapları, otomatik olarak izlenip son giriş yapma tarihine göre deaktive edilebilir.

Netwrix Auditor for Active Directory ücretsiz demo indir

Girişlerin denetlenmesi: Network genelinde başarılı veya başarısız tüm giriş ve çıkış işlemlerinin takibi ve analizinin yapılması gömülü Active Directory araçları ile çok karmaşık olabilir. Tüm Active Directory domain, controller, server ve iş istasyonlarından kullanıcı giriş işlemleri otomatik olarak toplanır, arşivlenir ve raporlanır.

Netwrix Auditor for Windows Server ücretsiz demo indir