İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Sophos Mobile Security

Sophos Mobile, mobil cihazlar için etkin koruma sağlar. Mobil cihazların yönetimini merkezden yapabilirsiniz. BT personeli mobil cihazların korunması için daha az zaman ve çaba sarf eder. Kişisel ve sermayedarların cihazlarında bulunan kurumsal bilgileri, kullanıcıların erişimine engel olmaksızın koruyan Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) Sophos mobile security ‘ın en önemli artılarındandır.

İşletmenizdeki kurumsal verilerin kötü amaçlı yazılımlar tarafından her an ve her ortamda tehdit altında olduğunu unutmamalısınız. Yönetim ve bakımının kolay olması ekstra iş gücü maliyetinden de sizleri korur.

Sophos Mobile Security, kendi merkezinize kurulabildiği gibi sophos cloud ( bulut ) veri merkezlerinden de yönetilebilmektedir. Mobil aygıtlar uç noktalardır ve her uç nokta gibi tehditlere karşı savunmasızdır. Korunmayan mobil cihazlara dışarıdan saldırı olması halinde hassas şirket verilerinize erişim riski yükselir.

Yalnızca konteyner yönetiminde yöneticiler, mobil cihazın kendisinin yönetimi gerektirmeden Sophos Secure E-posta ve Sophos Güvenli Çalışma Alanı uygulamalarında kurumsal içerikler üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlar. İş e-postası ve verilerin kullanıcıların gizliliğine engel olmaksızın korunup kontrol edilebileceği bu, Kişisel Cihazınızı Getir (BYOD) senaryolarında idealdir.

Sophos Mobile, işletmenizdeki personellerinizin Android işletim sistemine sahip cihazlarını performans ve pil ömründen ödün vermeden korur. Sophos Mobile Security önde gelen Sophos anti-malware teknolojisi ile güçlendirilmiş olup, potansiyel olarak istenmeyen uygulama tespiti, gizlilik danışmanı, web koruması, istenmeyen içerik için web filtrelemesi ve daha pek çok şey ile birlikte ödüllü bir antivirüs ve ransomware koruması seviyesi sunmaktadır.

Sürekli aygıt sağlık denetimi, bir aygıt tehlikeye atılırsa size bildirim gönderir ve eylemi düzeltme işlemini başlatabilir veya şirket kaynaklarına otomatik olarak erişimi iptal edebilir.

sophos-mobile-security

Sophos Mobile Özellikleri

  • Aynı Yönetici arayüzünde yönetilen bitiş noktası, ağ ve sunucu güvenliği ile tam Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) yan yana.
  • Dakikalar içinde başlayın ve BT kaynaklarını hiçbir sunucu kurulumuna gerek duymadan kaydedin
  • Sophos'taki tüm güvenlik ürünlerinizde aynı konsol, aynı görünüm ve hisse sahip olun ve aynı kolaylıkla elde edin
  •  BT ortamınıza tam entegre
  • Tesislerinizde kurulu olduğundan, tüm veriler evinizde kalıyor
  • Mevcut kullanıcı dizininize bağlanın

sophos mobile ozellikleri

Sophos Mobile Sistem Gereksinimleri

  • Android 4.4 veya sonraki sürümü
  • iOS 9.0 veya üstü
  • Windows Phone 8.1, Windows 10 Mobile veya üzeri
  • Windows 10 sürüm 1511 veya üstü (masaüstü işletim sistemi)

sophos mobile