İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

IronCAD

IRONCAD – Yaratıcı tasarıma çığır açan yaklaşımıyla IRONCAD yaratıcı düşünceleri 3D gerçekçiliğe aktarmada en verimli çözümdür. IRONCAD size sanayide eşsiz ve çok değerli bir özellik olan tasarım özgürlüğünü sunuyor. Kısa teslimat süreleri ve yüksek oranda beklenmedik değişiklik ihtiyaçları göz önüne alındığında tasarım mühendislerinin tercih ettiği araçtır . IRONCAD'in 3D sürükle bırak ortamı geleneksel parametrik sistemlere bir alternatif oluşturur, eşsiz kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilik sağlar.


INOVATE – Bugünün görüntüleyici teknolojisi ve CAD yazılım paketleri arasında ürünün yaşam döngüsünde çalışan INOVATE vardır. INOVATE kullanıcısına kavramsal aşamadan tamamlanışına kadar süreç boyunca yaratıcı çözüm fırsatlarını keşfetme ve sınama imkanı verir. Hatta daha önceden görülmemiş imalat değişiklikleri bile INOVATE'in güçlü özellikleriyle kolayca çözülür. 3D tasarım kavramlarının resmi olarak tasarım sürecine dönüşmesi için onaylanması gereken durumlar için hazırlanmıştır. INOVATE 3D tasarım kavramları ve tasarım süreçleri arasında hızlı keşif ve iletişim imkanını fotogerçekçi görüntü ve animasyınlar vasıtasıyla sağlar.


IRONCAD DRAFT – Onlarca yıldır kullanıcılar 2D ve 3D ortamlar arasında seçim yapmak zorundaydılar, artık bu zorunluluk ortadan kalktı! – Eskiden tasarımcılar 2D ortamda çalışmak isterlerdi. Çizimlerini açık ve verimli bir şekilde oluşturup detaylandırmayı tercih ederlerdi. Bu kullanıcılar için çizim sadece kağıt üzerindeki çizgi ve rakamlar değil bir tür sanattı. 3D Modelleme devrimi, ürün tasarımını bazıları için daha kolay hale getirirken, bazıları 3D modellemenin faydalı fakat gerekli olmayan bir araç olduğunu savundu. IronCAD size kolay kullanımı, endüstri standartlarında kullanıcı arayüzü ve 3D ortama entegrasyon özelliği ile güçlü bir 2D çizim aracı olan IRONCAD DRAFT'ı sunuyor. Kullanıcısına 2D ortamda çalışırken; diğer kullanıcılar, müşteriler veya tedarikçilerden gelen 3D verileri görüntüleme, geliştirme, analiz etme, renderlama imkanı da sağlar.


IRONCAD COMPOSE – 3D katı geometrileri sorgulama veya görüntüleme ihtiyacı duyan herkes için paha biçilmez bir çözüm. Tasarımcı ve ürün geliştirmecilere, sahada bulunan satış elemanlarıyla yapılan değişiklik ve gelişmeleri paylaşmak konusunda büyük kolaylık ve etkinlik sağlar. O anda ölçüleri alın, renderlar gösterin, gerçek zamanlı animasyon sunumları yapın,