İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Mobile Iron

MobileIron'un mobil cihaz yönetimi (MDM) özellikleri, işle ilgili kritik verilere erişen tüm kurumsal veya çalışan mobil cihaz veya masaüstünü güvenli hale getirmek, yönetmek ve izlemek için gereken temel görünürlük ve BT kontrollerini sağlar.

Android, iOS, macOS ve Windows 10 gibi global işletim sistemleri, birçok yeniliğin yanında gelişmiş güvenlik problemlerini de beraberinde getirmektedir. Geleneksel PC ortamlarında güvenlik, çalışanların daha az kurumsal kaynağa erişebilmeleri ve dar bir alanda işlem yapabilmeleri demek oluyordu.

Mobile Iron Özellikleri

Yeni teknoloji düzeninde ise doğru güvenlik modeli, çalışanların çok daha fazlasını yapabilmeleri anlamına gelmektedir. MobileIron platformu, karmaşık cihazların dünyasında modern işletim sistemlerini güvence altına almak ve yönetilmesini sağlamak için kurulmuştur. MobileIron ile güvenlik kurulumu, iş süreçlerinin aksaması değil desteklenmesi demektir.

MobileIron; yüksek güvenlikli örnek seneryolarda Gartner'ın Top 5 listesindeki tüm testlerden başarı ile geçmiştir. Mobileiron Kurumsal politikaları uygularken ve kişisel mobil cihazlarda ve masaüstlerinde iş verileri üzerinde kontrolünü korurken kullanıcı gizliliğini koruyabilirsiniz.

mobile iron