İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

NetApp Filer Change Reporter with Netwrix

NetApp Filer auditing veri korunması için zaruri bir araçtır.  İç kontrollerin yürütülmesi ve dış yönetmeliklere bağlılığın sürdürülmesi için işletmeler NetApp Filer araçları kullanırlar. NetApp gözetimi ve dosya, klasör ve izinler üzerinde yapılan değişikliklerin takibi güvenliği sıkılaştırır ve mevzuata uygunluktan emin olursunuz. Netwrix Auditor NetApp CIFS denetimi sağlar ve tüm olay ve değişiklikleri geleneksel denetleme araçlarının aksine daha kısa sürede ve daha yalın olarak gösterir.

Gücünü AuditAssurance™ teknolojisinden alan Netwrix'in NetApp Gözetim yazılımı, her dosya, klasör veya izin değişikliği, başarılı veya başarısız erişim girişimleri ve gerçekleştirilemeyen değişiklikler hakkında kim, ne, ne zaman ve nerede sorularına cevapları izler. Bu süreçte AuditIntelligence™ teknolojisi toplanan karmaşık ve kapsamlı denetleme verilerini iç ve dış yöneticilerin kullanabileceği yalın ve anlaşılır raporlara dönüştürür.

Bu özellik Netwrix Auditor çözümlerindendir: File Servers

Netwrix'in NetApp gözetimi yazılımı  Windows file serverları ve diğer depolama aygıtlarını da destekler. Bu kapsamlı tekil çözümü işletme genelinde farklı platformlarda hassas ve güvenilir denetimlerde de kullanabilirsiniz.

Özellikler ve Faydalar

Netwrix NetApp Filer depolama gözetimi aracı tam olarak dosya, klasör veya izin ve yetki değişikliğinin kim tarafından, ne zaman ve nerede yapıldığını denetler ve anlaşılır raporlar oluşturur. İşletmenizin NetApp Filer storage reporting with Netwrix Auditor'dan nasıl faydalanacağını görün:

Faydalar

Netwrix NetApp Gözetim Aracı ile Dosya, Klasör ve Yetki Değişikliği Detaylarını Görün

NetApp Filer cihazları genelinde dosya, klasör, yetki değişikliklerini ve erişim girişimlerini içeren NetApp Filer değişikliklerini günlük olarak otomatik ve detaylı şekilde denetler.

Veri Güvenliğini Arttırın ve Duraklamaları Önleyin

Dosya denetimi gizli verilerle çalışan kurumlar için hayati önem taşır. Dosyaları yetkisiz erişimlerden ve zarar verebilecek değişikliklerden korumak günlük iş yükünün önemli bir kısmını oluşturur.

Yönetmeliklere Uyumu Sürdürün

Uygunluk düzenlemelerini karşılamak için değiştirilmiş veya erişilmiş bir dosya, klasör veya izninin kopyasını sürdürür, yönetim ve denetleme için aktiviteyi gösteren bir rapor oluşturur.

Tam Şeffaflık

Netwrix NetApp Filer depolama gözetim aracı tüm NetApp Filer araçları ve dosyalama kaynakları üzerinde denetimi kolaylaştırmak amacıyla ham denetleme verilerini kullanıcı dostu raporlara çevirerek tam şeffaflık sunar.

Maliyetten Tasarruf

Denetleme ihtiyaçlarınızın geniş ölçüde karşılayan kapsamlı ve güçlü tek bir çözüm kullanarak pek çok rakibinize oranla lisanslama, uyumluluk ve eğitim maliyetlerinden binlerce lira tasarruf etmenizi sağlar.

Ölçeklenebilirlik ve Kullanım Kolaylığı

Netwrix NetApp Filer depolama gözetim aracı değişen ihtiyaçlara kolayca uyum sağlar. Kullanıcı ara yüzü ve uygulama kontrolleri maksimum verim ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Özellikler

Net "Önce ve Sonra" Değişiklik Detayı

Günlük aktiviteler hakkında tam bir tablo çizer. Raporlar her değişiklik için önceki ve sonraki değerleri IT yapısında minimum eforla gösterir.

Windows ve EMC İçin Çoklu Platform Desteği

Dosya, klasör ve izin değişiklikleri verilerin nereye depolandığı önem taşımadan kaydedilir ve raporlanır. Windows sistemleri (DFS paylaşımları dahil) ve EMC Celerra desteklenir.

NetApp Auditing: Akıllı Denetleme Raporları

Netwrix Auditor, denetleme ve yönetim ihtiyaçlarınızı AuditIntelligence™ teknolojimizi kullanarak farklı formatlarda da yayınlayabileceğiniz basit ve kesin web tabanlı raporlar ile karşılar.

Uzun Dönem Arşivleme Kapasitesi

Netwrix'in NetApp Filer depolama gözetim aracı çift kademeli depolama yaklaşımı ile denetleme verilerini 7 yıla kadar saklar. Dahası bu verileri kullanarak her ihtiyaca yönelik özel raporlar oluşturmanıza izin verir.

Dosya Entegrasyon Gözetimi

Minimize the risk to Önemli NetApp Filer verilerin üzerindeki riski en aza indirir ve dosya entegrasyon gözetimi gerektiren Section 11.5 of PCI DSS gibi kurallara uyumun sürdürülmesini sağlar.

Karşılaştırma formu/RFP

Competitive Comparison/RFP Template

Tedarikçiler tarafından oluşturulan karşılaştırma tabloları hiçbir zaman gerçeği yansıtmaz ve hızla gelişen teknoloji dolayısıyla çoğu zaman güncel değildirler. Diğer rakip tedarikçilerin aksine Netwrix kıyaslama tabloları yayınlamaz. Bunun yerine size uygun bir şablon sunuyoruz: RFP (Request for Proposal) template.

RFP template (kıyaslama şablonu) tüm önemli teknolojik ihtiyaçları içerir ve farklı tedarikçilerin aynı amaca ulaşıp ulaşamadıklarını anlamanızda size yardımcı olur. Bu formu diğer tedarikçilere gönderip boşlukları doldurmalarını isteyebilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınız karşılayan ürünü tespit etmiş olursunuz.

Download RFP Template

Sistem Gereksinimleri

Donanım

İşlemci:

 • Minimum: Intel veya AMD 32 bit, 2GHz
 • Önerilen: Intel Core 2 Duo 2x 64 bit, 3GHz

Hafıza:

 • Minimum: 512MB RAM
 • Önerilen: 2GB RAM

Disk:

 • Minimum: Ürünü yüklemek için 50MB disk alanı. File serverlarınızın içerdiği dosya sayısına göre daha fazla alan gerekmektedir. Günlük dosya sayısı başına en az 15 byte kabul edip ihtiyacı hesaplayabilirsiniz.
 • Önerilen: 20GB boş alan

Yazılım

İşletim Sistemi:

 • Windows XP SP3 veya üstü

Ortam:

 • Desteklenen file server konfigürasyonları:
  • Microsoft Windows 2000 veya üstü
  • NetApp Filer (*)
  • EMC VNX/VNXe/Celerra (*)

(*) sadece CIFS paylaşımlarını destekler

Desteklenen Microsoft SQL Server sürümleri (sadece Raporlar ve Subscriptions özellikleri için gereklidir):

Not: Microsoft SQL Server ürün kurulum paketine dahil değildir, ürünle gönderilen Reports Configuration sihirbazı vasıtasıyla veya manuel olarak yüklenmelidir. Farklı SQL Server sürümlerindeki veri tabanı boyutunun dikkate alınması ve seçimlerinizi görüntülenen ortamın boyutuna göre yapmanız tavsiye edilir.

Diğer gerekli sistem öğeleri:

 • .NET Framework 2.03.0 veya 3.5
 • ASP.Net 2.0
 • Internet Information Services (IIS) 5.1 veya üstü (IIS 7.0 or later requires IIS 6 Management Compatibility – tüm sistem öğeleri)
 • Microsoft Internet Explorer 7.0 veya üstü